IN plavky letošního léta budou v zářivých barvách

plavky černé s pestrou růžovou
www.astratex.cz

Chystáte si koupit pro toto léto nové plavky? Možná by vás mohlo zajímat, v jakých plavkách budete v kurzu a vypadat moderně. Jestliže si pořídíte plavky v pestrých barvách, uděláte dobře. Zářivé a pestré barvy budou totiž trendy. IN barvami budou růžová, fialová, červená, modrá, zelená a žlutá. Moderní plavky budou i v pastelových barvách, jako je tyrkysová, šeříková. Ideální je kombinace těchto pestrých a pastelových barev.

Co se týče vzorů budou dominovat květinové motivy, zvířecí vzory nebo námořnické pruhy v bílé a červené kombinaci. Stejně tak jako v módě obecně, pro letošní jaro a léto, platí zdůraznit ženskost, ani u plavek tomu nebude jinak. Střihy, které podtrhují ženské tvary vám budou lichotit nejvíce. To znamená více vykrojené nohavičky u spodních dílů plavek a také hlubší dekolty. Moderní budou podprsenky bez ramínek nebo trojúhelníkového tvaru a u kalhotek bikiny se sňůrkami

Velmi pěkně také vypadají plavky, které jsou oživeny nějakými doplňky, což bude také velmi trendy. Může se jednat o mašličky, mušličky, šperky, kytičky, kroužky, spony a jiné. I k plavkám lze dále nosit různé sukýnky, šátky, tuniky apod. Z materiálů převažuje elastan a polyamid, některé firmy přidávají rovněž bavlnu.

A jaké plavky se hodí právě na vás?

Postava typu jablko – hrudník je široký, téměř bez pasu a větší břicho. Ramena a boky jsou užší. U tohoto typu je potřeba zakrýt nedostatky a ideální jsou tudíž jednodílné plavky, které jsou hodně vystřižené a opticky prodlouží a zúží postavu. Hodí se taky dvojdílné tankini, které zakryjí bříško. U opalování se dá vrhnout. Doporučuje se využívat šátků, sukní, šatů při procházkách po pláži.

Postava obráceného trojůhelníku – širší ramena než boky, užší pas. Ideální je použít pestrých barvem v oblasti spodního dílu plavek, kdy odvedete pozornost od širších ramen. Mohou to být klidně kraťásky, bikiny kalhotky, bokovky, důležitá je výrazná barva.

Postava typu hruška – užší ramena, širší boky. Zde potřebujete odpoutat pozornost od spodního dílu plavek. Dopuručuje se nosit výrazný horní díl plavek a jednobarevný spodní díl. Podprsenky mohou být klasické nebo uvázané přes krk, klidně i s výraznějším vzorem.

Přesýpací hodiny – jedná se vlastně o ideální tvar postavy, stejná široká ramena jako boky, užší pas. Pro tyto ženy jsou ideální plavky letošní sezóny, které zdůrazňují ženskost. Jednodílné plavky v pestrých barvách nebo motivech jsou tím pravým.

Sportovní postava – svalnatý trup, málo znatelné křivky, skoro stejně široký pas jako boky. Tyto ženy potřebují vytvarovat křivky, Vhodné jsou bokové kalhotky se sňůrkami, více vykrojené kalhotky. Opět by měli dominovat pestré barvy této sezóny.

Pořiďte si tedy nové plavky a užijte si v nich koupání i opalování. Každopádně, móda, která bude v plavkách velit této sezóně nemusí být pro vás tím rozhodujícím faktorech. Hlavně se musíte v plavkách cítit dobře a koupit si takové, které lichotí vaší postavě.

plavky černé s fialovým
www.astratex.cz
plavky fialové s květinovým vzorem
www.astratex.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plavky barevné
www.astratex.cz