Reklama a spolupráce

Bez zpětných odkazů se dnes neobejde žádný internetový obchod. E-shopů každým rokem přibývá a boj o přední pozice ve vyhledávačích je čím dál složitější. Je potřeba zainvestovat do způsobů zviditelnění vašich produktů a služeb. Využijte k tomu jeden z nejoblíbenějších, jakým jsou PR články.

PR články fungují

Vlastním PR článkem můžete jen a jen vydělat. Jednak umístěním zpětných odkazů do textu posilujete pozice na Seznamu a Google, nesporným faktem je i popis a zviditelnění vašeho podnikání. Do PR článku lze sepsat cokoliv. Oblíbenou formou je zpracování inspirujícího textu, který následně návštěvníky motivuje a vybízí k určité akci – návštěvě vašich stránek, kamenného obchodu, objednání zboží či vašich služeb apod. Nenásilným způsobem upozorníte na důležité aspekty toho, co děláte a co vás živí.

Zpětný odkaz vás vynese vzhůru

Na našem magazínu pro ženy woman-in.cz si můžete objednat umístění PR článku, který nám dodáte. V podstatě nemáme žádné omezení a jsme naklonění jakýmkoliv tématům, jež budou pro naše čtenářky (i čtenáře) přínosem. Pokud si netroufáte k sepsání reklamního textu nebo nemáte žádného copywritera, vůbec nevadí. Objednejte si u nás PR článek i včetně sepsání. Citlivě popíšeme a nastíníme vše tak, ať jste maximálně spokojení, včetně našich čtenářů. Nejsme žádní začátečníci, napsali jsme již tisíce článků na různorodá témata a víme, co funguje!

Kromě PR článku si lze na našem blogu objednat také zpětný odkaz vedoucí na vaše stránky. Odkaz zařadíme pod naše partnery a umístíme do pravého sidebaru. Je jen na vás, na jak dlouho zde odkaz nakoupíte. Při objednávce na delší čas cenu snižujeme.

Soutěže Češi milují

Nabízíme vám také možnost uspořádat u nás soutěž. Je dokázáno, že Češi zkrátka rádi zkouší štěstí a zapojují se do různých soutěží. I tato forma vás může zviditelnit a pomůže k propagaci vašich produktů a služeb.

Tak co? Zkusíte to u nás? Proč ne!? Nemůžete šlápnout vedle!

Stačí napsat na: woman-in@email.cz a určitě se nějak domluvíme. Nebojte se na cokoliv zeptat, určitě nás neobtěžujete, naopak…rádi zodpovíme, vyhovíme…