Jak mít doma šťastného psa?

Nejšťastnější je pejsek, když je se svým páníčkem. Což mu dává jaksepatří najevo, když se s ním vítá po delším odloučení. Radost, kterou pes v ten okamžik pociťuje, je čistá a nefalšovaná. Ne nadarmo se říká, že je skutečným přítelem člověka. Je mu jedno, kdo a jaký jeho pán je. Zdali to je zloděj, nebo král. Hlavně když je s ním, nezávisle na tom, zda pod mostem, nebo ve vile s vodotryskem.

Milující páníček chce přirozeně tuto lásku svému chlupáčovi opětovat. Proto svého čtyřnohého kamaráda rozmazluje a pořizuje mu první poslední. Luxusní pelíšky, oblečky, kosmetiku, pamlsky. V kurzu zkrátka jsou luxusní potřeby pro psy. A na tuto poptávku trh reaguje.

Výroba psích oblečků

Například rodinná firma Petlando.cz a výrobci kvalitních psích kabátků v jednom. Kabátků z kvalitního zdvojeného bavlněného froté materiálu, který pejsky ochrání před vlhkostí, zahřeje a ochladí zároveň. Kabátek poslouží jako župánek po koupeli, ale i klasický psí obleček, který mu můžete v chladnějších měsících bez obav obléci na procházku.

Multifunkční oblečení pro malé pejsky

Jeho hlavní funkcí je ovšem zabránění prochladnutí a artrotickým stavům způsobené déletrvající vlhkostí. Pokud se váš kamarád během procházky smočí, kabátek jej rychle vysuší. Rovněž může ochladit, což váš miláček ocení především v horkých letních měsících. Vnitřní stranu kabátku jednoduše navlhčíte vodou a tu vrchní necháte suchou. Právě vlhká spodní vrstva bude pejska ochlazovat a zabraňovat tak jeho přehřátí.

Už žádné tlapičky na koberci

Dalším kouskem, který by v psí garderobě neměl chybět, jsou sušící froté rukavice absorbující mokré nečistoty ze psí srsti. Snadno a rychle jimi vysušíte i tlapky, což uvítáte po každé procházce v dešti.

A pokud budete chtít, můžete jak na kabátek tak na rukavice nechat vyšít mazlíkovo jméno. Ostatní členové domácnosti tak budou vědět, že tyto kousky nejsou jejich :-). Zmíněné rukavice a kabátek kvůli svým vlastnostem doporučují i veterináři.