Moderní hodinky jako originální módní doplněk

Hodinky jsou oblíbených pomocníkem, když potřebujeme vědět, kolik je hodin. V dnešní době se však stále více upřednostňuje nejen funkčnost hodinek, ale převážně vzhled. Hodinky se totiž stávají módním doplňkem, který by měl být sladěn s naším oblečením. Pro mnoho žen je kupování hodinek módní záležitostí.

K dostání jsou nejrůznější hodinky. Především se dělí na pánské, dámské, dětské a univerzální. Pak také můžeme vybírat mezi hodinkami, které jsou luxusní, moderní, elegantní, sportovní, retro apod. Hodinky také mohou být digitální nebo analogové. Abychom vám pomohli s výběrem, přinášíme vám pár tipů na moderní, stylové a originální hodinky. Zaměřili jsme se čistě na dámské hodinky, které vás oživí, se kterými budete trendy a které si získají pozornost okolí.

Pro elegantní dámy

Elegantní dámy jistě ocení jednoduché a luxusní provedení hodinek. Pro vás jsou ideální hodinky značky Gucci. Tyto hodinky pocházejí od italského návrháře Gucci, který si potrpí na vzhled a luxus hodinek. Design hodinek v sobě kombinuje klasiku s moderními prvky. Náramky jsou zhotoveny z kvalitní oceli, některé obsahují dokonce i zlato. Specializují se také na náramky z kůže. Ciferníky jsou umělecky upravené. Tyto hodinky jsou opravdovými skvosty a i vy budete s těmito hodinkami působit jako perly.

Gucci

 

Pro sportovní ženy

Příznivkyně sportovní módy si jistě vyberou mezi hodinkami značky Casio. Tento japonský výrobce se na sportovní hodinky specializuje a kombinuje špičkovou technologii, kvalitu a moderní design. Velmi oblíbená je řada Casio Baby-G, která je určena ženám. Jedná se opravdu o nádhernou modelovou řadu plnou krásných barev nejrůznějších odstínů. Hodinky jsou doplněny zajímavými dekory. Náramky jsou převážně zhotoveny z gumy, což hodinkách dodává sportovní vzhled.

Casio Baby-G

 

Pro výrazné ženy

Originální hodinky, které se hodí, jak pro extravagantní typy žen, tak zároveň pro romantické dívky, nabízí značka Ed Hardy. Najdeme zde totiž hodinky, které jsou velmi výrazné, ale zároveň obsahují romantické prvky, jako jsou srdíčka, růže apod. Na některých jsou však symboly lebky, proto jsou tyto hodinky vhodné pro extravagantní ženy s romantickou duší.

Ed Hardy

 

Pro romantické ženy

Vyloženě romantické jsou hodinky značky Accessorize. Jedná se spíše o módní doplňky, než o klasické hodinky. Tyto hodinky jsou totiž velmi originální a netradiční. Obsahují zajímavé prvky a hodiny jsou zasazeny do různých tvarů, např. srdíček apod. Často jsou zhotoveny jako náramek s přívěskem, jehož součástí jsou hodinky.

Accessorize

 

Pro příznivkyně klasického stylu

Klasické hodinky můžete vidět u velké části výrobců hodinek, ale za zmínku jistě stojí značka Tissot. Jedná se o precizní hodinky švýcarské výroby. Hodinky mají tradici, styl a kvalitu. Jsou to společenské hodinky s dávkou elegance a šmrncu. Zvýrazní krásu každé ženy.

Tissot

 

Pro moderní ženy – neutrální styl

Moderní ženou může být každá žena. Nehledě na styl, který vyznáváte se vám jistě budou líbit hodinky značky Armani Exchange. Kolekce této značky nabízí hodinky, mezi kterými by si vybrala každá žena. Orientuje se na kovové, kožené i textilní náramky. Náramky jsou velmi efektní, z kovu lesklé. Hodinky jsou zajímavě a originálně zdobené a obsahují moderní prvky, např kamínky, nápisy apod.

Armani Exchange

 

Více informací, fotografií a informace o cenách naleznete v internetovém obchodě www.timestore.sk, specializujícím se na prodej hodinek. Jestliže chcete mít hodinky, které budou IN a které podtrhnout vaši krásu, navštivte tento e-shop.