Do čeho se v zimě zahalit, ale přitom zůstat IN a přitažlivá?

Zima už pořádně klepe na vrátka a je třeba váš šatník vybavit novými hadříky na letošní zimu. Zimní oblečení by mělo zejména zahřát, ale důležité je, abyste i v takovém oblečení byla okouzlující a né jako šedá myška. Co si tedy pořídit na letošní zimu a v čem budete krásná?

Ve vašem šatníku by rozhodně neměla chybět bunda nebo kabát, svetr, mikina, kozačky, šál, čepice, rukavice a teplé punčochy. To vše je potřebné, abyste byla na zimu dobře vybavena. Jaké trendy tedy vévodí letošní zimě, která prý bude dlouhá? My jsme se nechali inspirovat novou kolekci zimního oblečení internetového obchodu Otto. Zde najdete mnoho zajímavých kousků, které z vás udělají krásnou ženu. Alespoň malou ochutnávku zimního oblečení vám přineseme v tomto článku.

Zimní kabáty a bundy

Zimní kabát nebo bunda tvoří základ zimního oblečení. Hlavní funkcí je zahřát, avšak dnešní bundy a kabáty jsou navrhovány tak, aby právě bunda či kabát oživila váš vzhled. Pro vás by měla platit zásada, hlavně, ať vám padne. Důležitý je střih a velikost. Velkou roli hraje rovněž barva. Letošní IN barvy jsou opět černá, šedá, tmavě modrá, ale také fialová, červená, béžová a bílá. Štíhlým ženám lichotí vypasovaný střih. Dámské kabáty se hodí spíše pro elegantní a romantické ženy, dámské bundy vypadají lépe na sportovních typech žen. Módní budou jak dlouhé kabáty a bundy, tak pod pas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zimní svetry

U svetrů platí stejné trendy jako pro kabáty a bundy. Opět budou vévodit barvy jako ja černá, šedá, fialová, červená, béžová, tmavě modrá, starorůžová. Velkým hitem jsou dlouhé dámské svetry, které jsou pod zadek a můžete je nosit v kombinaci s leginami. V dlouhém svetru a leginách či hrubších punčochách budete jistě velmi šik.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zimní kozačky

Dámské kozačky jsou také nepostradatelným prvkem zimy. Pokud chcete mít své nožky v teple, pořiďte si teplé kozačky. V módě budou jak vysoké kozačky, tak kotníkové, bez podpatku, s vysokým podpatkem nebo na platformě. Trendy budou kozačky s kožíškem, který bude nejen uvnitř, ale i vně. Barvami kozaček letošní zimy budou černá, šedá, béžová a hnědá.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňky

V zimě byste rovněž měla nosit čepice, šály, rukavice apod. Nejen, že vás zahřejí, ale jsou i krásnými doplňky, které oživí vaše oblečení. Výraznou šálou můžete dodat jinak moc nezajímavému kabátu šmrnc atd.

Více inspirace najdete na www.otto-shop.cz.