Různé džíny a co k nim nosit?

Džíny, kdo by je nenosil! Džíny, rifle, jeans jsou snad nejoblíbenějším oblečením na světě. Džíny jsou neustále v kurzu a vždy s nimi budete trendy. Sem tam se mění styl riflí a do módy přichází nové a nové styly, které se samozřejmě časem zase vracejí. Proto je dobré vědět, co se k daným stylům džín hodí a v čem budete vypadat skvěle.

Džíny slimky

foto: viamoda.cz

Džíny slimky jsou v poslední době hodně moderní. Tím však nechceme říci, že v jiných stylech nebudete vypadat dobře. Slimky se vyznačují ultra tenkými nohavicemi, které kopírují postavu.K těmto džínám se hodí nosit dlouhé a volné topy, trika a svetry. Zdůrazníte tak těsný střih riflí a fikaně si tím také zakryjete případné větší pozadí. Pokud chcete zvýraznit nohy, můžete si k nim vzít boty na vysokém a tenkém podpatku. Úzké džíny jsou také krásné k vysokým kozačkám.

Džíny do zvonu

foto: viamoda.cz

Džíny do zvonu patří mezi oblíbené styly riflí. Zvony můžou být různě široké, např. 20 cm, 24 cm až třeba 28 cm. Džíny do zvonu opticky zeštíhlují širší boky. Ženy, které mají širší boky si mohou dovolit zvony okolo 25 cm. Tenčím figurám budou slušet zvony méně výrazné. K těmto riflím zkuste nosit nějakou pěknou košili či halenku, která stylově odpovídá 70. létům. Nohavice těchto džín by měly být tak dlouhé, aby vám z nich vykukovaly prsty u nohou. Opět můžete zvolit boty na vysokém podpatku, typu jehla.

Džíny se zkrácenými nohavicemi

foto: viamoda.cz

Takové rifle stylu třičtvrťáky oživíte elegantní halenkou nebo topem a zpestříte elegantními šperky a kabelkou. Délka džín by měla být do půlky lýtek nebo o něco níž. Pokud zvolíte ty pravé doplňky budete vypadat opravdu úžasně. Samozřejmě byste vždy měly přihlédnout k vašemu věku. Ke zkráceným nohavicím se skvělě hodí boty na platformě či vysokém podpatku. Také budete opticky vypadat vyšší. Rifle s krátkými nohavicemi využíjte zvláště v létě, v zimě tyto džíny není vhodné nosit.

Džíny s vysokým pasem

foto: viamoda.cz

Džíny do pasu, nebo-li s vysokým pasem, jsou nyní velmi v módě, avšak všem postavám žen zrovna nelichotí. Hezky vypadají na vysokých a štíhlých ženách. Výhodou je, že zakryjí např. větší bříško. K těmto typům džín se hodí košile, které se do kalhot zastrčí. V tomto retro stylu budete vypadat stylově, pokud si do riflí vložíte úzký pásek a obujete vysoké střevíčky, které opticky prodlouží a zeštíhlí vaši siluetu. Myslete na to, že tyto rifle působí elegantně, a proto byste i doplňky měly ladit ve stejném duchu.

Džíny ala chlapecký styl

foto: viamoda.cz

Tyto rifle se vyznačují širšími nohavicemi. Od pohledu jsou nohacice šírší v oblasti stehen i lýtek. Takové rifle se hodí zejména pro sportovní typy žen, ale pokud skloubíte dobře doplňky, můžete v nich vypadat i velmi romanticky. K těmto riflím noste dívčí trička a topy, které vyváží chlapecký vzhled. Boty zvolte jemné balerínky nebo sandálky s pásky. Celkový vzhled vylepšíte šperky a ženskými doplňky. Chlapecké džíny je možné rovněž nosit s teniskami a klasickým tričkem.