Móda podzim/zima 2011

Zajímá vás, co se letos na podzim nosí? V čem budete v zimě krásné? Co je moderní, ale zároveň vás oblečení zahřeje v chladných podzimních a zimních dnech? Podzim je charakteristický pro sychravé počasí, padající listí a od těchto znaků se odvíjí i trendy na letošní podzim. Zima je typická pro svou bílou barvu, chlad a sníh. Otevřete dveře vašeho šatníku a doplňte jej novými kousky.

Podzimní a zimní barvy

Barvy oblečení budou letošní podzim vyplývat právě z barev podzimu a zimy. Módní jsou barvy padajícího listí v nejrůznějších odstínech, jako je hořčičná, zelená, vínová, hnědá, oranžová a šedivá. Klidně můžete kombinovat jednotlivé kousky dohromady. Trendy je rovněž sněhové bílá barva. Vše lze doladit vhodnými doplňky v zlatavé barvě. Ta opět koresponduje s barvami podzimu.

Kožešiny a zvířecí vzory

Letošní podzim a zima bude hojný na kožešiny a teplé materiály. Budete v kurzu pokud si pořídíte kožešinové vesty, kabelky, bundy či svetry s kožešinou. Velmi trendy jsou i zvířecí vzory, které nesmí chybět na kalhotách či sukních. Zvířecí vzor se může objevit také na doplňcích, jako jsou náušnice či náhrdelník. Ideální je pořídit si např. šátek s leopardím vzorem apod. V kožešinách a zvířecích vzorech budete velmi sexy. Zároveň každá kožešina vybízí k pohlazení a působí měkounce. Myslete však na to, že jak kožešiny, tak zvířecí motivy působí odvážně, proto byste měly zbytek outfitu doladit jemným a ženským oblečením.

Klasika černá a bílá

I na podzim a vzimě opět vyniknete v kombinaci bílé a černé. Ta představuje klasiku a vždy bude vypadat hezky. Ideální je zvolit černo-bílý svetr, nebo-li maxisvetr, kterým zakryjete i zadeček. K tomu si vemte černé vzorované punčocháče nebo legíny a kozačky. Celkový outfit dotvoříte zajímavým šátkem, který vás nejen zahřeje, ale taktéž oživí váš model. Bílá a černá barva se hodí zejména pro elegantní dámy, co mají rády klasiku. Každá ženy by měla mít ve svém šatníku černý kabátek, kterým nikdy nic nezkazíte.

Podzimní a zimní boty

Jednoznačně jsou nejvíce v módě kozačky. Nemusí být vysoké, stačí kotníkové. Trendy jsou kozačky jak na vysokém podpatku, tak zcela na ploché podrážce. Zvolit můžete také kozačky na platformě. Co se týče barevných odstínů, vévodí černá, šedá, hnědá, hořčičná, krémová. I zde se využívají kožešiny a to nejen uvnitř bot, ale také na povrchu. Aplikace v podobě kožíšku vypadají na kozačkách velmi hezky a pro letošní podzim a zimu jsou v kurzu.