Zbavte se problematických partií na vašem těle jednou provždy

úvodní promoDokonalá postava ženám zvyšuje sebevědomí a každá z nás touží po krásných křivkách. Máme sice o ženském ideálu trošku jiné představy, nicméně štíhlé tělo bez celulitidy se líbí snad všem. Jenže právě oblast břicha, stehen a hýždí patří mezi nejrizikovější partie, a je docela složité je udržet stále krásné a přitažlivé.

S teplejšími dny odhodíme bundy, kabáty i svetry a začneme se více odhalovat. Už se na to docela těšíte, ale při pohledu do zrcadla začínáte mít depky, jak se vám během zimy vytvořila docela slušná tuková zásoba? Neumíte si představit, že byste nyní, v aktuálně nepříliš dobré formě, měla vyjít na veřejnost v plavkách a vystavit se pohledu okolí? Začala jste držet dietu, cvičíte, ale problematické partie vašim snahám bohužel odolávají? Nemusíte zoufat a propadat panice, že si letos bikin, opalování a vody nejspíše ani neužijete, neboť se strašně stydíte za to, jak vypadáte. Díky moderní době totiž existují i jiné způsoby, pomocí kterých můžete mít pěkný sexy zadeček, ploché bříško a štíhlé nohy bez celulitidy. Rychlé zformování postavy do plavek je tedy reálné i pro vás.

Liposukce nabízí rychlé řešení

O liposukci jste zajisté už někdy slyšela. Asi se ani není čemu divit, že patří mezi nejvyhledávanější zákroky plastické chirurgie. Je totiž opravdu účinná a dokáže doslova zázraky! Třeba jste ale už i viděla, jak se tato invazivní metoda provádí. Dlouhá hrubá kanyla s hadičkou, která odsává tukovou tkáň z vašeho těla, je možná pro některé z vás odrazující, ale věřte, že při tomto zákroku nic cítit nelze. Nicméně se místa déle hojí, vznikají modřiny a také poté bolí, protože při této liposukci dochází k mechanickému rozrušení tukových buněk. V dnešní době jsou tu ale už i bezbolestné metody, přitom účinné, kterých není třeba se bát.

Bezbolestné odstranění tuku z problémových partií

Revoluční technologii, jež dokáže odsát tuk ze všech oblastí těla, a to bez bolesti, otoků a modřin představuje ultrazvuková liposukce nové generace. Díky působení ultrazvukových vln na tukové buňky dochází po zákroku k viditelnému zpevnění a vypnutí pokožky v operované oblasti. Provádí se buď v lokální, nebo i v celkové anestezii. U té celkové je možné odsát více oblastí. Navíc doba rekonvalescence je výrazně kratší, v porovnání s klasickou a tumescentní liposukcí.

Jedná se o nejšetrnější a nejúčinnější liposukci, po které máte okamžitý výsledek, jež se postupujícím časem zlepšuje postupným hojením tkání v operované oblasti. Konečný výsledek lze pozorovat po 3-4 měsících. A co je podstatné? Účinky jsou trvalé.

před a po liposukci
před a po liposukci
před a po liposukci
před a po liposukci

 

Jak probíhá invazivní ultrazvuková liposukce?

Provádí se podobně jako tumescentní liposukce nebo liposukce v celkové anestezii. Nejprve se do ošetřované oblasti napustí speciální roztok. Ten díky anestetiku rychle a dokonale znecitliví kůži i podkoží a tukové buňky se mírně rozvolní. Poté provede plastický chirurg nepatrný řez, do kterého vnikne tenkou kanylou napojenou na přístroj VASER Lipo®. Působení ultrazvuku převede tuk do stavu emulze, která se pak odsaje. Výhodou je to, že ultrazvuk působí pouze na tukové buňky a během zákroku nedochází k poškození okolních tkání. Minimalizovány jsou i krevní ztráty.

Po zákroku jsou malé ranky ošetřeny a je potřeba si obléci speciální elastické kompresivní prádlo. Po dobu 12 hodin se doporučuje odpočinek a pak 2-3 týdny režim bez namáhavých aktivit.

Chcete to zkusit?

Zaujala vás tato metoda bezbolestné liposukce? Ráda byste se o ní dozvěděla více? Zeptejte se na cokoliv lékařů v online poradně, kteří vám s ochotou se vším poradí. Objednat se můžete rovněž na nezávaznou konzultaci, která je zdarma. Proč to tedy nezkusit? Neváhejte a dostaňte se do formy rychle a efektivně!

Zdroj ilustrační fotografie: www.vaserlipo.cz