Zažijte adrenalin s horolezeckou školou RockJoy

Patříte mezi sportovně založené ženy? Jste odvážné, zkoušíte ráda nové věci a nebojíte se riskovat? Jestliže je vám blízký adrenalin, určitě byste měla vyzkoušet lezení po umělé stěně nebo dokonce přímo v přírodě. A pokud lezení běžně provozujete, i pro vás je jako stvořený internetový portál Horolezecké školy RockJoy. Pokud vás láká tento sport, tyto webovky rozhodně stojí za navštívení.

Co najdete na webovkách RockJoy?

Internetové stránky Horolezecké školy RockJoy nabízí komplexní a cenné informace pro všechny z vás, které již máte s lezením po skalách či na umělých stěnách zkušenosti, tak pro ty, co si chtějí tento zážitek vyzkoušet poprvé. Můžete zde využít nabídku kurzů. Těmi jsou např. individuální hodiny a lezení na umělé stěně, lezecký kroužek pro děti, kurz lezení via ferrat, kurz pohybu po ledovci, kurzy lezení na pískovcových skalách, kurz lezení ledů apod., ale třeba také velkou zimní kombinaci a další zážitky. Na webu je k dispozici horolezecký magazín, který poskytuje zajímavé informace, jako jsou testy, rozhovory, expedice, diskuze. Součástí webu je e-shop s lezeckým vybavením. Veškeré vybavení má RockJoy na vlastní kůži vyzkoušené a ověřené. Případně si můžete lezecké vybavení zapůjčit v horolezské půjčovně, neboť i tu RockJoy provozuje. Určitě nahlédněte do fotogalerie se spoustou fotek z akcí. Pro partnery, v e-shopu i v půjčovně je možné využít zajímavých slev.

Co takhle vyzkoušet kurz lezení via ferrat?

Víte, co znamená kurz lezení via ferrat? Kurz via ferrata představuje lezení po zajištěných cestách. Název pochází z italštiny a znamená zajištěná cesta. Je to velmi oblíbený, moderní a rychle se rozvíjející způsob lezení. Lze jej provozovat, jak na umělých stěnách, tak venku. Při kurzu venku však zažijete mnohem větší adrenalin. Když se budete pohybovat po ferátách, budete fixně jištěné lany a případně dalšími pomůckami. Tento způsob lezení je bezpečný a terén je při něm zpřístupněn. I při něm je však třeba dodržovat určitá pravidla. Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří nemají zkušenosti s náročným lezením, tak pro pokročilé. I via ferrata může mít různou obtížnost. Každý kurz lezení je u RockJoy prováděn s ohledem na maximální bezpečnost a ke každému zájemci o lezení přistupují individuálně. Horolezecká škola pořádá několik kurzů takového lezení a momentálně nabízí akci a to 20% slevu na ferratové vybavení. Základem lezení je totiž pořádné vybavení.  Tato akce platí pro květen. Můžete tak využít nízkou cenu na pořízení opravdu kvalitního vybavení.

Zdroj fotografie: RockJoy