Dovolená 2012! Jaký zájezd zvolit?

Co se týče dovolené, je mnoho typů lidí, kteří si představují strávení dovolené různým způsobem. Některé láká moře, druhé velké hory, další chtějí poznávat památky a pro mnohé je nejlepší dovolenou odpočinek v klidu doma. Cestování má však své kouzlo a navštívení nové země je skvělá příležitost, jak poznat mnoho nového. Plánujete i vy, že letos někam vyrazíte?

Jaký typ dovolené využít?

Cestování nabízí mnoho zážitků a záleží na vás, jaký zájezd upřednostníte. Dovolená totiž již neznamená pouze zájezdy k moři do turistických destinací. Nabízí toho mnohem více! Cestovní kancelář New Travel.cz nabízí oblíbené pobyty u moře, nejrůznější a zajímavé poznávací zájezdy, lyžování v Alpách, eurovíkendy v nádherných evropských městech nebo třeba wellness pobyty v lázních.

Dovolená u moře

Dovolená u moře představuje klasiku a nejoblíbenější typ zájezdu. Průzračné moře, slunečné pláže, teplo…kdo by odolal? Pobyt u moře si můžete zarezervovat s předstihem či využít last minute. Last minute však přináší obrovskou výhodu a tou je cena. Tento zájezd je o poznání levnější, než kdybyste si jej objednali několik měsíců dopředu. Sledujte tedy průběžně Last Minute u New Travel.cz. Pravidelně nabízí nejžhavější tipy na dovolenou za super ceny, ať už je to oblíbený Egypt, Řecko, Bulharsko, Turecko a další nádherné destinace.

Poznávací zájezdy

Pokud milujete památky, historii, chcete poznávat nová města, kulturu apod. jako stvořený je pro vás poznávací zájezd. Takovou dovolenou nestrávíte povalováním u moře, ale poznáváním a zažijete spoustu dobrodružství. Na zájezdy, u kterých můžete poznat tolik nového, nikdy nezapomenete.

Lyžařské zájezdy

Kdykoli můžete vyrazit za zimou, i když si my zrovna užíváme teplého počasí. Takže pokud si toužíte zalyžovat i mimo zimu, proč ne? Užít si můžete lyžování např. v Itálii nebo Rakousku, což jsou nejoblíbenější evropské lyžařské destinace. Takovou dovolenou je možné strávit v průběhu téměř celého roku

Eurovíkendy

Toužíte-li poznávat evropská města a metropole, zvolte zájezd formou eurovíkendu. Jedná se o krátkodobý poznávací ci pobytový výlet. Dle vašich požadavků vám cestovní kancelář připraví balíček služeb, který budete moci během tohoto zájezdu využít a poznat krásy evropských měst. Doporučujeme objednat eurovíkend dříve, neboť vás vyjde levněji. Hlavní roli hraje hlavně cena letenky.

Wellness pobyty v lázních

Pro ty z vás, co si chtějí užít dovolenou plnou odpočinku, relaxu a nejrůznějších procedur je vhodný wellness pobyt v lázních, kde vám bude poskytnut maximální komfort. Využít můžete jak českých, tak zahraničních lázní. Taková dovolená je vhodná pro kohokoliv a zaručeně se na ní pořádně odreagujete.

Zdroj fotografie: www.newtravel.cz