Neodolatelný karibik v podobě Dominikánské rebubliky

Milujete teplo, moře, sluníčko, palmy…prostě exotiku? Představte si ráj na zemi, ve kterém můžete strávit dovolenou. Taková místa se na naší zeměkouli rozhodně nacházejí. Některá jsou více či méně probádaná a najdou se takové destinace, které můžete navštívit v rámci dovolené. Jsou zde hotely a daná lokalita je k dispozici turistům. Jedním z nádherných a kouzelných míst na zemi je bezpochyby Dominikánská republika.

Proč navštívit Dominikánskou republiku?

Dominikánská republika je stát, který se nachází v Karibském moři a už samotný karibik láká svým exotickým charakterem. Dominikánská republika se rozkládá na východní části ostrova Hispaniola v souostroví Velké Antily. Je velmi turisticky oblíbeným místem pro strávení nezapomenutelné dovolené. Oficiálním jazykem je španělština, ale bez problémů se zde domluvíte anglicky. Za navštívení stojí kromě turistických letovisek, také hlavní město Santo Domingo. Tato země je pro turisty naprosto bezpečná a i vy budete vítáni se vstřícností.

Co můžete od dovolené v Dominikánské republice očekávat?

V Dominikánské republice zažijete tu pravou exotiku, křišťálově modré a průzračné moře, bělostné pláže, krásnou přírodu zejména v podobě kokosových palem a setkáte se s velmi milými lidmi. Můžete zde prožít příjemné chvíle v opravdových tropech. Nachází se zde mnoho luxusních hotelů, které vám poskytnou maximální komfort. Kromě nádherných pláží vám může tato země nabídnout také sportovní a kulturní vyžití. Dominikánská republika je právem považována za pozemský ráj.

Kdy jet do Dominikánské republiky na dovolenou?

Do Dominikánské republiky můžete vyrazit v každém roční období. Jelikož se tento stát nachází v tropickém pásu, v průběhu celého roku zde panuje teplé až tropické počasí. Je tedy vhodnou dovolenou, jak v zimě, tak v létě. Ideální je využít super last minute. Tyto nabídky jsou stále k mání. V tomto případě pořídíte zájezd do Dominikánské republiky za mnohem méně peněz, než v případě dlouhodobějšího objednání. Musíte však být připraveni vyrazit na dovolenou za pár dnů.

Zdroj fotografie: www.travelportal.cz