Hotel U Holubů na Čeladné – příjemná rekreace a relax

Hledáte odpočinek a odreagování? Chcete zapomenout na běžné starosti a uvolnit se v krásném prostředí? Právě pro vás je jako stvořený hotel U Holubů na Čeladné. Nabijete se novou energií a strávíte zde příjemné chvilky. Vyražte za pohodou.

Představení hotelu U Holubů na Čeladné

Hotel U Holubů se nachází v Beskydech v příjemné a malebné vesničce Čeladná. Můžete zde navštívit místní památky a zejména si užívat krásy přírody v podobě Beskyd. Nedaleko se nachází hora Smrk, husté lesy a protéká tudy říčka Čeladenka. Hotel v Čeladné je usazen ve velmi pěkném prostředí, okolí kolem něj je udržované, zejména trávníky s květinovou výsadbou. Přímo z hotelu se můžete kochat touto překrásnou a klidnou přírodou. Zároveň můžete od hotelu očekávat prvotřídní služby, které vám celý pobyt ještě více zpříjemní.

Jaké služby můžete využít?

V hotelu U Holubů se můžete ubytovat v pěti různých pokojích, z nichž má každý osobitý charakter. Nabízí pokoje elegantní, standardní a turistické. K dispozici je vám také history nebo exclusive apartmá. Přinejmenším zde nabízí také velice chutné gastronomické služby. Restaurace je laděna do zdravého životního stylu. Můžete využít polopenzi nebo plnou penzi. Na přání vám zhotoví speciální dietní stravu. Součástí hotelu jsou rovněž wellness služby, např. vířivá vana, mořské klima nebo masáže. Tento hotel nabízí speciální balíčky za zvýhodněné ceny. Můžete tak využít několik různých služeb za velmi dobrou cenu. Užijte si wellness Beskydy v podobě wellness balíčku nebo relaxačního balíčku. V nabídce jsou také dětské pobyty, rodinné balíčky, balíčky pro dva nebo pro seniory. Na své si přijdou i ženy, právě pro vás je speciálně vytvořen balíček pro aktivní ženy.

Co takhle svatba?

Kromě víkendového pobytu, rodinné rekreace, dovolené nebo třeba firemní akce můžete hotel využít také k uspořádání své svatby. Svatba je výjimečným dnem a zde může být vaše svatba o to výjimečnější. Tento nejkrásnější den v životě můžete prožít s veškerým komfortem. Svatba venku ve stylovém altánku bude nezapomenutelná a jedinečná. Obřad totiž může proběhnout i venku. Hotel se postará o uspořádání obřadu, slavnostní tabuli, květinovou výzdobu, svatební menu, zábavný program a navíc získáte nádherné exteriérové prostory pro fotografie. Vy, jako novomanželé, i vaši hosté se mohou v hotelu ubytovat.

Zdroj fotografií: Hotel U Holubů