Prožijte jedinečný wellness víkend v hotelu Bajkal

Co takhle si odpočinout a strávit příjemný víkend v klidném prostředí? Je přeci skvělé vyjet za pohodou a oprostit se od běžných starostí, které vás mohou doma trápit. Krásný víkend plný wellness procedur si můžete užít v hotelu Bajkal. Tuto jedinečnou příležitost si nenechejte ujít.

Wellness víkend můžete prožít ve dvou, např. se svým partnerem nebo vyjet na dámskou jízdu s kamarádkami. Se svým milým zažijete romantické chvilky a v případě, že vyrazíte s kamarádkami jistě nezapomenete na legraci a pohodové dny. Víkend je ideální také pro starší generaci, která zde může využít lázeňský a léčebný pobyt.

Hotel Bajkal

Hotel Bajkal se nachází v centru Františkových Lázní. Františkovy Lázně jsou velice klidné a poskytují mnoho parků se zelení, vycházkové a odpočinkové zóny a pestrou škálu léčebných pramenů. Pro wellness pobyt je toto místo ideální. Hotel Bajkal je lázeňský a wellness hotel, kde nabízí řadu vyžití. Tento rodinný hotel je po kompletní rekonstrukci a nabízí 104 lůžek. Můžete si zde objednat wellness víkend či dlouhodobější wellness pobyt, využít lázeňskou péči nebo zajistit klasické ubytování. Hotel Bajkal je umístěn pár minut chůze od kolonády, takže se můžete procházet po lázeňských památkách a kochat se atmosférou lázní. V hotelu nabízí výtečnou českou kuchyni, jistě oceníte relaxaci v přilehlé kaštanové aleji, kde je umístěna stylová terasa. K dispozici je bezplatné hlídané parkoviště, vinný sklípek, společenské salónky, kde se pořádají taneční večery s hudbou. Samozřejmostí pro wellness hotely je bazén, sauna, fitness a kosmetické studio. Všech těchto služeb můžete využít. Na pokojích je možné se připojit na internet prostřednictvím WiFi.

Wellness víkend

Hotel Bajkal vám poskytne několik možností, jak zde prožít wellness víkend v krásném městě. Tento třídenní pobyt vás bude hýčkat službami na vysoké evropské úrovni. Personál se vám bude věnovat 24 hodin denně a vy budete moci jen odpočívat a relaxovat. Wellness víkend zahrnuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí. Snídaně se podává formou bohatých švédských stolů a při večeři se můžete vybrat ze 4-5 jídel. Součástí je salátový, ovocný a desertní bufet. V rámci wellness víkendu vám bude provedena masáž, slatinný zábal z místních ložisek slatiny nebo můžete využít uhličitou koupel v pravé františkolázeňské minerální vodě. V ceně je přístup do bazénu, whirpoolu a fitness centra, WiFi a parkoviště.

Prožijte mimořádný wellness víkend za velmi výhodnou cenu v tomto nádherném hotelu, kde si skvěle odpočinete a zapomenete na všechny starosti.