Zářivý a okouzlující úsměv

V dnešní době se stále více dostávají do popředí metody, které jakýmkoliv způsobem zkrášlují a omlazují vzhled. A to je logické! Každá žena se chce líbit a chce pokud možno zmírnit příznaky stárnutí. Některé udělají cokoli pro zlepšení svého vzhledu. Ať už je to prodlužování řas, vlasů, liposukce, nejrůznější plastiky apod. K celkové kráse přispívá také okouzlující úsměv. Tzv. americký úsměv se na nás zubí ze všech možných časopisů, televize a jiných médií. Proto je touha po bělostném úsměvu opodstatněná.

Příčiny žlutých zubů

Zuby jsou součástí prvního dojmu a jen stěží je schováte tak, aby si jich nikdo nevšiml. To byste se musela jo hodně snažit, abyste skryla nedostatek v podobě žlutých zubů, v podstatě ani nepromluvit. Příčiny žlutých zubů jsou zcela jasné. Odstín vašich zubů totiž ovlivňuje řada faktorů. Převážně se jedná o životosprávu a konzumaci potravin, kterými jsou káva, čokoláda, červené víno, sladké limonády, dokonce také černý čaj. K nelichotivému žlutému chrupu rovněž přispívá kouření. Barvu vaší skloviny samozřejmě určuje také genetika, ale v zásadě má vliv na kvalitu a odstín zubů právě zmíněná životospráva.

Bělení zubů – nový trend

Zdravý a bílý chrup je vizitkou luxusu, krásy, zdraví. Jenže ne každý jej má zcela od přírody, ale vděčí za něj stomatologům a nejrůznějším přípravkům na bělení zubů. Bělení zubů je však stále dostupnější a může si jej dovolit každá z vás, ne pouze hvězdy šoubyznysu. Dokonalého a bělostného úsměvu lze nyní dosáhnout různými přípravky a metodami. Můžete podstoupit zákrok u stomatologa či na klinice nebo si zakoupit přípravek na bělení zubů.

Bělící pero na zuby

Na trhu existuje mnoho přípravků, které jsou určeny pro domácí použití, ať už se jedná o bělící pasty či pásky. Zde však není efekt zcela dokonalý. Jedním z přípravků, u kterého můžete očekávat zesvětlení vašich zubů o několik odstínů, je bělící pero. Bělící pero na zuby Mr.White je schválené Ministerstvem zdravotnictví ČR. Tato metoda je rychlá a účinná. Jeho síla má maximální bělící účinek, aniž byste pociťovali přecitlivělost zubů. Aplikaci zvládne každá z vás. Bělící pero obsahuje gel, který se nanese na zuby pomocí kartáčku po dobu 30 sekund. Používejte jej jednou denně. Jedno balení vydrží 30 i více aplikací. V porovnání s klinickým bělením je toto pero jen zlomkem ceny. Jistě budete mile překvapena, jak bude váš chrup zářit. První viditelné účinky se dostaví již do 10 dnů.

Zdroj fotografie: www.mr-white.cz