Jak vytvarovat tělo do plavek? Co takhle kavitace!

Také přemýšlíte denně před spaním, co udělat, abyste se zbavila přebytečných špeků? Já na to myslím téměř každý den. Vždy si plánuji, jak začnu sportovat a dodržovat zdravou stravu a nebudu se cpát brambůrkami, hranolkama a hamburgerama. Jenže stejně mnohdy neodolám a když jedeme kolem MC, kolikrát si tam prostě něco nezdravého dám. Cvičit vydržím tak týden a poté se mně zase nechce. Jo, prostě nemám pevnou vůli! Připadá vám tento scénář jako přes kopírák? Asi to tak má mnoho žen.

Určitě by pomohla liposukce!

Strašně jsem si přála, abych měla štíhlou postavu. Která žena by nechtěla mít tělo jako proutek. Neříkám, že jsem byla tlustá, ale prostě má postava nebyla zpevněná a sem tam jsem nějaký ten faldík měla. Říkala jsem si, že by mně určitě pomohla plastická chirurgie v podobě liposukce, jenže na to, jsem rozhodně neměla finance. Takže jsem zkusila pohledat na internetu, zda existují nějaké jiné metody, jak se zbavit přebytečných tuků. Narazila jsem na kavitaci a začala se o ni zajímat.

Co je kavitace?

Představa kavitace, jako neinvazivní, nebo-li bezbolestné liposukce, mně velice nadchla. Kavitace je prý dobrá nejen na tuky, ale také vyhladí celulitudu. No to je přeci super! Výsledky jsou viditelné hned. To je ještě větší plus. Do léta to tedy vše stihnu a tuků se zbavím, aniž bych musela držet hladovku a mučit se v posilovně. To byly mé první myšlenky, které mě napadaly. Kavitace je, co se týče finanční stránky, dostupná i pro „obyčejné“ ženy, takže jsem byla z ceny velice mile překvapena. Měla jsem však pochyby, zda vše funguje jak má.

Proces kavitace

Má touha po krásné postavě byla silnější, než mé pochyby a já se objednala na první kavitaci. Zvolila jsem ověřenější cestu, kterou byla klinika plastické chirurgie v Praze. Přece jen jsem chtěla, aby vše proběhlo odborně. Rozhodla jsem se pro kavitaci břicha a boků, protože tyhle partie jsem považovala za nejvíce kritické. Bála jsem se nějaké bolesti či něčeho nepříjemného, ale byla jsem mile překvapena. Doslova jsem relaxovala. Vše probíhá za působení nízkofrekvenčního ultrazvuku a vakua. Takže pouze cítíte, jak vám jemně jezdí přístroj po pokožce. Kavitace jedné partie trvala 40 minut. Celou dobu jsem byla netrpělivá z konečného efektu. Ihned po první kavitaci jsem viděla změny na mé postavě. V podstatě jsem nevěřila vlastním očím. Byla jsem tak spokojená, s čímž jsem ani nepočítala. Celý proces jsem podstoupila ještě jednou. Kavitace totiž vyžaduje alespoň dvě ošetření. Po druhé byl výsledek ještě lepší.

Po absolvování kavitace jsem byla opravdu překvapená a se svou postavou jsem nyní spokojená. Již nemám ty nevzhledné faldíky a dokonce i celulitida je méně viditelná. Samozřejmě nezmizela úplně, to by byl snad zázrak, ale je to rozhodně lepší. Kavitace je perfektní! Co víc říct?!

Zdroj fotografie: www.pem-praha.cz