Zaměřeno na dárky…

Tak schválně. Který pocit se vám vybaví jako první, když řeknu slovo narozeniny? Rozzářené oči jubilanta? Rodinná oslava? Ty akčnější z nás se možná právě zasnily při představě divoké jízdy po barech a nevázaného veselí až do ranních hodin. Ale mnohým jistě vytanulo na mysli, že narozeniny se nutně pojí i s tím, že oslavenci předáme více či méně povedené překvapení v podobě dárku. Ano, ten bývá zdrojem nadšení obdarovaného a co může být pro nás víc. Ale ne vždy jubilant spadá do kategorie osob, jimž je snadné dárky vybírat.

Také máte babičky a dědečky, kteří nic nepotřebují, všechno mají a peněz vydaných za dárek je pro ně škoda? Ano, stokrát obehrané téma, které důvěrně zná většina z nás a s blížícími se výročími nám při představě shánění vhodného prezentu naskakuje husí kůže.

Často se členem spolku spiklenců, kteří nechtějí ani za nic naznačit, co by si přáli, stává krom seniorů i náš partner. Máte-li doma exemplář, kterému udělá největší radost láhev rumu, příliš se nevěnuje osobní hygieně a občas na vás vztáhne ruku, nemusíte nejspíš výběr dárku příliš řešit. Co však dělat v situaci, kdy máte toho nejlepšího chlapa a upřímně si přejete, aby z dárku bylo patrno, jak moc vám na něm záleží? On však dává zřetelně najevo, že správný muž žádné dárky nepotřebuje, není přece mimino. Záležitosti ke svým hobby si nejlépe vybere sám, do toho se raději nemáte plést. Oblečení nepovažuje za dárek, a pokud již dosáhl plnoletosti, nespraví to asi ani roztomilý plyšáček s nápisem I love you. Zkuste zahodit stud a navštívit některý internetový či kamenný sex-shop. Úspěch s dárkem tohoto typu bývá vždy zaručen. Ale pokud by se vám snad nechtělo, zaostřete na jinou partnerovu vášeň – kouření. Elektronická cigareta skvěle splní svůj účel. Váš muž bude stylový a ještě udělá něco pro své zdraví i pro okolí.

Zdroj fotografie: www.sxc.hu