Někdo na Havanu? Tak na festivaly!

Milujete fešťáky, velké party, mejdany a koncerty? Léto ještě nekončí a je nabité právě těmito akcemi. Již tento víkend můžete zavítat na Macháč, kde se koná ten největší beach open air festival. Pokud to máte na Máchovo jezero daleko, na konci září můžete zapařit na pražském výstavišti na akci TRANCEFUSION. Můžete se těšit na skvělou atmosféru, tu nejstylovější muziku, pohodové lidi a akční promotým Havana Club s tím nejlepším letním pitím – Havana Mojitem. Připravte se na tu největší zábavu a buďte její součástí!

Letní akce a Havana Club

Neznám snad lepší letní nápoj, než je Mojito. Mojito s kubánským rumem Havana Club nesmí chybět na žádné větší letní akci. Havana Club se právě letos vydává na turné po letních akcích a hudebních festivalech a vy byste je rozhodně neměla změškat. Program na každé kalbě bude hodně nabitý a navíc má pro vás Havana Club připraveny skvělé dárky. Nechybí bary s nepřekonatelným mixem kubánského rumu, limety a máty ve skvělém letním drinku Havana Mojito. Havana Club potkátena drum’n’bassovém Let it rollu, multikulturním Sázavafestu, housovém a pohodovém Mácháči i na tranceové události podzimu – Trancefusion v Průmyslovém paláci v Praze.

Nejbližší akce:

MÁCHÁČ– 24.-25.8, Pláž Klůček, Doksy

Není asi třeba představovat meccu všech pařmenů. Již dvacátý ročník největší beach open air akce se uskuteční již tento víkend. Je to jedna z mála skutečných plážových akcí, která proběhne na pláži Klůček v Doksech. Zažijete pohodu, míchané drinky v podání Havana Clubu a skvělou hudební scénou. Zahrají Dada Life, Felix Da Housecat, Dirty South, Ashley Wallbridge, Luccca, Laydee Jane a další vynikající DJ.

TRANCEFUSION – 29. 9, Průmyslový palác, Praha

Na konci září se můžete těšit na první českou velkou „halovku“, která se bude konat v Průmyslovém Paláci na pražském Výstavišti. Jedná se o kultovní záležitost, na kterou se těší všichni příznivci trance. Představí se zde např. top britský DJ Lange nebo trance-hvězdy z Německa Cosmic Gate, Kai Tracid nebo Alex M.O.R.PH. I zde čekejte příval drinků Mojito, Cuba Libre namíchané z pravého kubánského rumu Havana Club!

Více informací na http://havanaclub.cz/