Zahřejte se stylově. Teploučkými svetry, čepicí, šálem i rukavicemi

svetr-kama-334-windstopper-damsky-strih-defaultZima už je v plném proudu a rtuť teploměru se v těchto dnech udržuje kolem nuly. Pokud nechcete pouze sedět doma, ale potřebujete vyrazit ven, je potřeba se teple obléci, abys vás nepostihlo nějaké nachlazení. Co vás tedy v těchto chladných dnech zaručeně zahřeje? Svařák, případně teplý čaj, a pořádný svetr, čepice, šála a rukavice! Inspirovali jsme se novou kolekcí na zimu 2013/2014 od české značky Kama a přinášíme vám alespoň malou ochutnávku z toho, do čeho se můžete tuto zimu zachumlat.

Nová kolekce zima 2013/2014

Nová kolekce je plná nových barev, střihů, designů i materiálů. Co zaujalo konkrétně nás? Rozhodně spojení jedinečnosti, exkluzivity, stylovosti, kvality a funkčnosti. Design je v čistě zimním duchu. Objevují se typické zimní motivy, jako jsou vločky a sobi. V tomto pleteném oblečení a doplňcích budete zaručeně nepřehlédnutelná. Hodí se zejména pro ženy, které mají rádi sportovnější styl a potrpí si na kvalitu. Jestliže je pro vás důležité, abyste byla stylová, ale zároveň teple oblečená, váš šatník by měl rozhodně obsahovat kvalitní dámské pletené svetry, čepice, šály i rukavice, se kterými zimu přečkáte v naprosté pohodě, suchu a teploučku. A právě kolekce Kama je ideálním oblečením na každou zimu, zejména, pokud často navštěvujete hory. Nicméně se jedná o módu, díky které budete zářit i ve městě.

Svetry

Svetr, jako základní doplněk každé dámy na zimu, může mít mnoho podob. Kolekce Kama přináší svetry, které jsou vzorované, často se na nich objevuje motiv soba, vločky, jako symbolů zimy a Vánoc. Tytéž vzory se objevují i na čepicích, rukavicích a šálech, tudíž můžete být krásně sladěná.016

022

 

019__

023

Rukavice

Z rukavic můžete zvolit palčáky nebo klasické rukavice. Rukavice jsou pletené a hřejivé.

rukaviceČepice

Na výběr máte i mnoho stylů čepic. Podívejte se na některé z nové kolekce.

čepice1

čepice2

čepice3

Šály

Aby vám bylo teplo i na krk, v zimě se neobjedete bez šály. Mrkněte, jak krásné šály připravila Kama na tu letošní zimu.

šály

pletena-sala-kama-s14-default

A jak se zimní kolece Kama líbí Vám? Uměla byste si představit něco z tohoto zimního oblečení a doplňků nosit? Nebo dáváte přednost jinému stylu? Podělte se s námi o Vaše názory…