Wellness víkend v Beskydech

Moravskoslezské Beskydy patří k nejzachovalejším přírodním místům na našem území. Pokud sem přijedete, můžete obdivovat krásy tamní přírody, ale i zajímavých historických a kulturních míst. Kromě toho si sem ale můžete zajet také odpočinout od běžného pracovního shonu, třeba na wellness víkend, a to do některé z tamních luxusních chat v blízkosti Lysé hory.

Medvědí chata se saunou, jacuzzi i masážní vanou vás ohromí

Beskydy jsou ideálním místem, kde si odpočinete od pracovních povinností a všedního stresu. Pro wellness pobyt máte možnost využít například chatu Medvědí skála, která se nachází v obci Pstruží. Jde o luxusní objekt, který se pronajímá náročnějším zájemcům. Chata pojme až 10 osob. Její součástí je wellness centrum, kde je k dispozici sauna i oblíbená jacuzzi vířivka. Kromě toho zde najdete i mnoho dalších možností pro odpočinek a zábavu – stolní fotbálek, venkovní krb s udírnou či koupelnu s masážní vanou.

Dobré zázemí pro wellness pobyt najdete i v dalších 2 chatách v srdci Beskyd

Dalším skvělým místem pro wellness v Beskydech je chata Orlí Hnízdo v Malenovicích. Opět se jedná o luxusní dřevěný objekt, který perfektně zapadá do místní krajiny, zároveň ale nabízí potřebný komfort pro náročné klienty. I zde najdete wellness prostory, které můžete v rámci pronájmu libovolně využívat.

V neposlední řadě upozorním na chatu Vlčí Doupě, která leží opět v obci Pstruží. Zde kromě wellness centra najdete i vinný sklípek, který lze po dohodě s majitelem využívat. Váš pobyt tak bude o to příjemnější a pohodové.

Každá chata Beskydy je velmi oblíbená například i mezi sportovci a celebritami. Pronajmout si je však může každý z vás. Stačí si jen najít vhodný termín a informovat se, zda je pro dané období některá z luxusních chat k dispozici. Více informací najdete na webových stránkách chaticka.eu.