Řím nebo Paříž? Tyto evropské metropole jsou nádherné i na podzim

Ta nejlepší doba na dovolenou k moři je pro letošní rok pryč. Prázdniny tak rychle utekly, že jsme se ani nenadáli a nový školní rok je již v plném proudu. Dnešním dnem začal astronomický podzim a před námi je o něco chladnější roční období, než bývá léto. Ale i to má své výhody. Podzim je naprosto ideální na cestování. Není ani horko, ani zima, prostě tak akorát. A pokud se zrovna nepřižene nějaká velká obleva, otevírají se nám docela pěkné možnosti, co se poznávání nových míst týče.

Jestliže jste si nestačili během prázdnin dostatečné užít volných dnů či si chcete od práce ještě odpočinout, pak je ta pravá chvíle pro rezervaci poznávacího zájezdu. Zajeďte si na pár dní do Paříže nebo Říma. Poznejte krásy těchto nejnavštěvovanějších evropských metropolí a užijte si Francii nebo Itálii také z jiného pohledu, než od moře.

Poznávací zájezd do Paříže – Francie

pariz-166463889

Vidíme se na Eifellově věži, na prosluněné pláži, na horách, cítíte vůni tymiánu nebo levandule či popíjíte výborné šampaňské?  To je jen hrstka toho, co si někteří z nás stojí s Francií.

Koupání na Azurovém pobřeží, luxusní lyžování v těch nejvýše položených lyžařských areálech v Evropě, jedna z nejlepších kuchyně na světě, unikátní vinařská tradice, nádherné památky a mnoho dalšího. Kdy jindy se vypravit do Paříže, Marseille, Avignonu, Bordeaux a dalších měst s bohatou historií? Právě nyní! A stačí málo. Zakoupit si poznávací zájezd. Paříž a další města se vám ukážou ve své plné kráse a vy si z Francie povezete tisíce nezapomenutelných zážitků.

Poznávací zájezd do Říma – Itálie

rim-andelske-schody

Plujete gondolou v úzkých vodách Benátek a posloucháte, jak do rytmu pobrukuje gondoliér tradiční italské skladby? Kocháte se pohledem na luxusní jachty či automobily? Pochutnáváte si na výborné pizze nebo těstovinách? Cítíte vůni, kterou nabízí spojení bazalky, rajčat a mozarelly? Ležíte na pláži nebo zdoláváte nejvyšší vrchol Evropy? Nakupujete si ty nejžhavější módní trendy? To je Itálie!

Itálie je omývána z východu i západu hned několika moři, a proto je její pobřeží poměrně rozmanité. Narazíte na písečné a oblázkové pláže i skalnaté pobřeží. Co se týče hor, nachází se zde ty nejluxusnější horské areály v Evropě. Vzhledem ke své bohaté historii nabízí Itálie nemalé potěšení také pro milovníky historie. Italská kuchyně se rovněž řadí k té nejlepší na světě. Proto je i Itálie jasným cílem pro všechny, jež chtějí stručně řečeno něco zažít a vidět. I v tomto případě vám otevírá cesty do Itálie poznávací zájezd. Řím nebo Benátky, oblasti, jako je Toskánsko, Florencie, Kalábrie, Sardinie, Sicílie prostě musíte vidět na vlastní oči.

Poznávací zájezd bez starostí

Výhodou poznávacích zájezdů je fakt, že se nemusíte o nic starat. Zajištěna je doprava, ubytování, nějaká ta strava a hlavně se podíváte na místa, na která byste se sami třeba ani nedostali. Přitom se dozvíte spoustu informací a zajímavostí. Kdo jiný vám vše tak krásně povykládá, než průvodce?

Sedněte si a z pohodlí domova si vyberte vhodný poznávací zájezd, který obohatí vaše dosavadní zážitky.

Uložit

Uložit