Vyhraj nový Volkswagen UP!

Nejen k mužům patří auta, i mnohé ženy si potrpí na hezké vozy. Ráda jsi nezávislá a kamkoli si zajedeš autem a už nechceš být odkázána na hromadnou dopravu? Jenže, když chceš někam vyrazit, musíš poprosit rodiče, aby ti auto půjčili? Nebo máte v domácnosti jen jeden vůz, který většinou využívá manžel, takže tě cestování autobusem, tramvají či vlakem sem tam nemine? Představa vlastnit svůj automobil je více než fajn, proto pro tebe máme jedinečný tip, jak k němu můžeš snadno přijít. Zúčastni se soutěže Czech it up! o nový Volkswagen up! a toto autíčko může být tvoje!!!

Volkswagen spouští soutěž „Czech it up!“ na Facebooku

Právě v těchto dnech, od pátku 14. 9. 2012 do soboty 13. 10. 2012 probíhá na oficiálních Facebookových stránkách společnosti Volkswagen Česka republika soutěž, ve které můžeš vyhrát nový automobil Volkswagen up! Ten je jako stvořený do městského provozu a pro každou ženu bude ideálním společníkem a perfektním módním doplňkem. Toto malé autíčko tě dostane již na první pohled a určitě po něm budeš toužit. Soutěž s názvem „Czech it up!“ je jedinečnou příležitostí právě pro tebe. Pokud se ti přece jen nepodaří vyhrát hlavní výhru, jako druhá v pořadí bys mohla tento vůz využívat na jeden měsíc, případně získat zapůjčení vozu up! na dva týdny za třetí místo. Do soutěže společnost Volkswagen věnovala i další hodnotné dárky z nabídky Lifestyle pro ty, co se umístí od 4 do 30. místa.

Jak se můžeš soutěže zúčasnit?

Soutěž Czech it up! je určená pouze fanouškům facebookové stránky: https://www.facebook.com/VolkswagenCR. Takže je důležité, aby ses stala fanouškem této stránky. Každý den se v soutěžní aplikaci objeví fotka s vozem Volkswagen up! Fotka byla pořízena někde v České republice a soutěžním úkolem je určit přesně toto místo na slepé mapě. Celkově můžeš vložit až 30 tipů a pokud získáš nejvíce bodů za nejpřesněji určená místa, vyhráváš. Kromě toho můžeš získat další body za odpovědi v kvízu či tehdy, kdy navštívíš prodejce Volkswagen, protože na vystavených vozem up! je k dispozici speciální kód, který můžeš použít. Nasbírej tedy nejvíce bodů a auto bude tvoje!

Začni kliknutím na obrázek a staň se fanouškem!