Dárky, které neurazí žádného muže

Chystáte se obdarovat nějakého muže ve svém okolí? Někdy máme o dárku jasnou představu, ale jindy tápeme a nevíme jaký dárek vybrat, zvlášť když chceme vybrat nějaký nevšední dárek.

Rozmanitost dárků pro muže

Každého muže potěší jiný dárek, i když existují samozřejmě univerzální dárky, které udělají radost všem mužům. Mezi takové dárky patří láhev dobrého pití, něco z vybavení pro jeho koníček atd. Máte však pocit, že výše jmenované dárky dáváte mužům v okolí často? Možná chcete potěšit dárkem, který není očekávatelný. Ne vždy musíte udělat radost jen drahým dárkem. Lámete si hlavu, ale stále nemáte ještě tip na nevšední dárek? Pojďme si dát nějaké tipy na originální dárky, kterými rozhodně překvapíte a samozřejmě i potěšíte.

Tipy na dárky pro muže

Pokud se chystáte obdarovat muže, je důležité si nejdříve určit parametry dárku. Jedním (zdaleka však ne jediným) je vhodnost dárku. Určitě koupíte jiný dárek pro muže, který je vaším partnerem, a jiný pro kamaráda či kolegu z práce. Chcete-li obdarovat muže, se kterým žijete intimně, bude se hodit různé sexy prádlo. Až vás v něm uvidí, dárek nezůstane bez odezvi.

Pro kamaráda se hodí spíše něco humorného. Radost nejčastěji uděláte, koupíte-li dárek, který je nejen originální a nevšední, ale zároveň i praktický. Takovým dárkem může být např. lasový držák na víno, který vzbudí zvědavost nejednoho muže. Bez zajímavosti není ani golf na záchod, antistresové prso atd. Nabídka nejrůznějších dárků pro muže k narozeninám, ale i k jakékoliv jiné slavnostní události, je velká. Důležité je vědět, kde najdete nevšední dárky, kterými potěšíte.

Lasový držák na víno
Antistresové prso XXL
Golf na WC

Nezapomínejte, že je i mnoho drobných dárků, kterými uděláte radost, aniž by musel dotyčný muž něco slavit.