Volby 2012 a Prezidentské volby 2013

Kolem našeho prezidenta Václava Klause se v posledních dnech děje pořádný humbuk. Po návštěvě Chrastavy, kde na něj jeden z návštěvníků vytáhl airsoftovou pistoli a 7 krát vystřelil, se celá země zděsila. Ochranka absolutně selhala. Naštěstí byla pistole pouze hračka, ale kdyby tomu tam nebylo, klidně jsme mohli přijít o prezidenta. 26-ti letý mladík není zřejmě spokojen se situací v naší zemi, sám se tak k tomu vyjádřil. Ale tento způsob je více než nevhodný – slušně řečeno!!! Projevit svůj názor lze i jinak a to v nadcházejících krajských a senátních volbách. A příští rok 2013 si budeme moci poprvé v historii zvolit prezidenta České republice.

Krajské a senátní volby 2012

Mnohým lidem se nelíbí to či ono, ale když mohou udělat něco pro svou zemi, často jsou líní dojít do volebních místností, vyjádřit svůj názor a dát hlas někomu, kdo bude hájit naše zájmy. Nebuďte lhostejní a právě účastí na krajských a senátních volbách, které se uskuteční již příští pátek a v sobotu 12.-13.10. 2012, můžete ovlivnit to, jak se vám bude ve vašem kraji žít po další volební období.

Šance pro zodpovědné – volte ODS

Jestliže chcete kraje bez dluhů, přidělit sociální dávky těm, co je potřebují a ne těm, co je zneužívají, dát prostor podnikání, jež je základem pro vytvoření nových pracovních míst, jistě se ztotožníte s volebním programem politické strany ODS. Mnohé z vás jistě podnikají nebo je možné, že se v budoucnu osamostatníte. Nebo jste maminky na mateřské dovolené a pobíráte sociální dávky. Je třeba myslet do budoucna a již nyní podstoupit určité kroky, které nejsou zrovna populární, ale zajistí nám kvalitní život. ODS nechce ztratit důvěryhodnost a Česká republika si nevede tak špatně, jak tvrdí opozice. Máme 7. nejnižší veřejný dluh v Evropské unii a 6. nejnižší míru nezaměstnanosti. V průměru je v zemních eurozóny nezaměstnanost téměř dvojnásobná a stoupá. V rámci EU si stojíme jako země s nejnižší mírou chudoby. Nová pracovní místa a kraje bez dluhů by jistě tyto statistiky ještě vylepšily. A co hodlá podniknout ODS, abychom se měli dobře, se můžete dočíst na webových stránkách www.ods.cz

Prezidentské volby 2013

Hlavou státu je prezident, který nás všude po světě reprezentuje a jsou mu uděleny nejrůznější důležité pravomoci. Z tohoto pohledu by nám mělo záležet, kdo se stane příštím prezidentem České republice. Poprvé v historii byla zavedena přímá volba prezidenta. Zvolen již nebude parlamentem ČR, ale občany ČR. Připravte se na Prezidentské volby 2013 a vyberte si z kandidátů na prezidenta. Za ODS kandiduje Mudr. Přemysl Sobotka. Přečtete si, program Přemysla Sobotky na webových stránkách ODS.

Zdroj fotografií: ODS