Ušetřete čas i peníze při nakupování potravin a drogerie

Potraviny a drogerie patří mezi naše základní potřeby. Jejich nakupování se však výrazně projeví na našich peněženkách. Proto možná rádi sledujete nejrůznější akce na zboží, které nabízejí hypermarkety, supermarkety a další prodejny ve svých týdenních akčních slevách. V těch je možné nakoupit potřebné potraviny a drogerii za výhodnější ceny. Jenže přiznejme si, že procházení nejrůznějších letáků zabere docela čas. Rovněž se může stát, že se k vám akční leták ani nedostane.

Revoluční služba na internetu

Nyní už nemusíte skladovat letáky prodejen ve vašem okolí a pracně prohlížet, co všechno můžete nakoupit za levnější ceny. Využijte revoluční internetovou službu www.kupi.cz. Ta jako první nabízí srovnání akčního zboží nabízeného supermarkety, hypermarkety, drogeriemi a jinými prodejnami po celé České republice. Tato služba je zdarma a díky ní můžete nalézt nejlevnější zboží potravin, drogerie a jiných produktů denní spotřeby ve vašem okolí. V podstatě porovnává ceny vámi vybraného zboží a ušetří vám čas i peníze. Veškerá data, která zahrnují akční letáky, jsou čerpány přímo od obchodníků, čímž je zaručena aktuálnost.

Jak portál funguje?

Jestliže budete potřebovat cokoli potřebného pro chod vaší domácnosti, ať už to bude mléko, olej, mouka, cukr nebo třeba prací prášek, gel do myčky či šampon, využijte tento server k porovnání. Stačí pouze zadat dané zboží a během chviličky zjistíte, že např. cukr je v akční nabídce v Albertu, ale v Globusu je ještě levnější a přitom to do tohoto hypermarketu máte nejblíže. Navíc se dozvíte, že tam můžete výhodně nakoupit i maso na oběd, kávu a granule pro vašeho pejska.

Další služby

Kromě porovnání cen drogerie a potravin, můžete sledovat i historii vývoje cen u zboží. Prostřednictvím portálu si budete moci tvořit interaktivně nákupní seznamy nebo se nechat upozorňovat na nové slevy vámi vybraných výrobků. Navíc máte možnost každý výrobek hodnotit, komentovat či doporučit přátelům. V přípravě je i mobilní aplikace, která vám umožní porovnat výhodnost slev přímo v prodejně, kde se budete nacházet, což je více než užitečné.

Kupi.cz vám dokáže ušetřit zásadní částky, které se vám do vašeho rodinného rozpočtu budou zaručeně hodit. A rovněž i čas, který budete moci využít účelněji, třeba ke hraní s dětmi.