Vtipné i pohádkové samolepky na zeď rozveselí dětský pokojíček za pár korun

medved-1710-bChcete dětem udělat radost a jejich dětský pokojíček vylepšit? Přemýšlíte, čím jej ozvláštnit, jaké použít barvy a co netradičního do něj zakomponovat? Místo barevných stěn, klasických obrazů či plakátů použijte nápadité samolepky na zeď. Kromě toho, že pokojíček získá naprosto originální vzhled, budou děti obklopeny atraktivním prostředím. To podpoří jejich kreativitu a koneckonců i duševní vývoj. Přece jen barvy, obrázky, tvary, oblíbené postavičky, to vše do dětského pokojíčku patří. Vytvořte pomocí samolepek místo, kde budou děti naprosto spokojené. My jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější.

Spousta motivů pro holky i kluky

Každé dítě potřebuje mít kolem sebe prostředí, ve kterém hrají hlavní roli barvy a jejich oblíbené postavičky. Dětské samolepky na zeď jsou přesně takové. K dispozici je nespočet designů, tvarů a motivů, včetně barevných provedení. Nemusíte se spokojit jen s černou samolepkou, pořídit lze nejrůznější barevné tóny, jež nahradí barevnou zeď a nádherně vyniknou na bílém podkladu.

Pro kluky se nabízí obrázky různých aut, motorek, letadel, traktorů, lodí, vlaků a jiných strojů. Jistě je potěší motivy motocyklových a automobilových závodů, různí sportovci, zejména třeba fotbalová tématika.

auticko-s-usmevem-1853-a

mic-na-fotbal-1669-a

Holčičky budou jistě jiného názoru a pro ně jsou naprosto ideální víly, princezny, pohádkové hrady, hvězdičky, srdíčka, sluníčka, květinky, berušky, kočičky, motýlci apod.

popelka-1008-c

ruze-1011-a

Pokud potřebujete zařídit místnost pro holku a kluka zároveň, není problém vybrat neutrální samolepky na zeď dětského pokoje pro obě pohlaví. Oblíbená jsou zejména zvířátka, jako jsou dinosauři, opičky, sloni, koníci, rybky a další.

dva-sloni-1534-a

zvedavy-hroch-1830-a

Případně uděláte vašim ratolestem radost výběrem jejich oblíbených pohádkových hrdinů.

mimon-b-1528-a

minnie-mouse-1477-b

Aplikace a sundávání samolepek na zeď

Aplikaci samolepek zvládne každý, bez obav i děti. Můžete je tedy do zdobení pokojíčku zapojit. Stačí sloupnout fólii z podkladu a pečlivě ji přitisknout na zeď. Některé motivy se aplikují jednotlivě dle vlastní fantazie, další jsou zase v kuse, takže se nalepí jako celek. Na výrobu těchto nálepek se využívají samolepící fólie, které jsou určeny výhradně do interiéru. Nemusíte se obávat, že po jejich stržení poškodíte i kus zdi. Samolepky na zeď jsou natolik šetrné, že je jednak snadno nalepíte, tak je rovněž jednoduše odlepíte. Mohou se případně použít i na jiné místo.

Všechny vybrané samolepky a ještě mnohem širší nabídku naleznete na e-shopu www.dekolepky.cz, pomocí kterých vyzdobíte království nejen dětem. Tyto unikátní vychytávky současné doby vypadají naprosto fantasticky v každé místnosti bytu či domu.

Uložit