Vozte se ve váš svatební den tím nejluxusnějším vozem

Chystáte se letos se svým přítelem vzít a už plánujete, jaký ten váš nejkrásnější den v roce bude? Příprava svatby zabere docela dlouhý čas, neboť je potřeba promyslet vše do poslední detailu a nestačí pouze půjčit šaty a koupit prstýnky. Jestliže na svůj svatební den chcete navždy vzpomínat jen v tom dobrém a chcete si připadat, jako princezna, zvažte, zda si nevypůjčit z půjčovny aut nějaký luxusní vůz, který vás bude vozit po celý tento den.

Dopřejte si luxus

Ženich a nevěsta si zaslouží být v den své svatby, co nejvíce hýčkaní a ač si nepotrpíte na luxus, v tomto případě byste měli sáhnout po tom nejlepším. Ať už budete mít svatbu v kostele, na úřadě, na zámku či na jakémkoli krásném místě, měli byste se na ono místo dopravit výjimečným vozem. Půjčovna luxusních aut je proto dobrá volba, neboť ne všichni vlastní nějaké luxusní auto či mají možnost si jej vypůjčit třeba od některého známého. Hezké auto ke svatbě neodmyslitelně patří, tak jako třeba květinová výzdoba.

Proč si vypůjčit automobil v půjčovně aut?

Pronájem luxusních vozů zprostředkovávají půjčovny automobilů. Ve svém vozovém parku půjčují vozy na různé příležitosti a mezi ně rozhodně patří i svatby. Pro tyto účely mají půjčovny připraveny opravdu nádherné a drahé automobily různých značek od BMW, Jaguar, Audi, Porshe až po Range Rover apod., ve kterých si budete připadat jako ve snu. Zaměřují se také na pronájem limuzín, pokud byste rádi zvolili tento dopravní prostředek. Vypůjčení svatebního vozu právě z půjčovny představuje nejjednodušší řešení. Určitě jste již uvažovala nad několika otázkami. Kdo vás bude během svatebního dne vozit? Kdo má v rodině nejlepší auto? Budete si jej moci případně půjčit?

Pronájem není drahý!

Hoďte starosti spojené se sháněním auta za hlavu, nedoprošujte se rodiny nebo známých a vsaďte na služby, které nabízí půjčovna luxusních vozů. Dnes je velmi snadné půjčit si plně vybavený automobil luxusní značky i třeba s řidičem. Máte však obavy, že se budete muset pořádně plácnout přes kapsu? Tak to rozhodně není. Třeba taková limuzína s řidičem přijde na 2800 Kč za den, což je cena běžného svatebního dortu.

Kde a které auto si vypůjčit?

Doporučujeme zavítat do půjčovny aut Knokar, s.r.o. v Praze. Tato půjčovna luxusních aut momentálně zajišťuje všechny služby vozového parku pro Lucii Bílou a i vy si budete moci alespoň jeden den jezdit v autech, ve kterých jezdí i tato oblíbená zpěvačka. Na svatbu si můžete vybrat např. Lincoln Town Car, Jaguar XF 3.0 V6, BMW 730D, Range Rover Evoque, Mercedes-Benz S350 CDI LONG nebo sportovní off road jako je Hummer.