Dámy, neumíte najít partnera, protože kouříte? My víme, jak na to!

foto: epuff.cz

Jste již několik let kuřačka a své závislosti se neumíte zbavit? Vykouříte denně i krabičku cigaret a ač jste si mnohokrát dala předsevzetí, že s tím jednou provždy seknete, doposud se nezadařilo? Navíc zjišťujete, že jste kouřením už odradila mnoho mužů, kteří o vás projevili zájem? Zažloutlé prsty a nehty, zápach z úst, odér kouře linoucí se z vašich vlasů a oblečení, vysušená pleť a vrásky – to zrovna není přitažlivé!

Průzkum má jasný výsledek

Z internetového průzkumu, který byl proveden na téma kouření u žen jasně vyplynulo, že ženy, které kouří tabákové výrobky mají čím dál větší problém najít si partnera. Prakticky 100 % dotazovaných mužů totiž uvedlo, že jim na kuřačkách vadí právě vlasy a oblečení, které je cítit po cigaretách a také zápach z úst. Z toho je zřejmé, že kouření cigaret už dávno není sexy, jak tomu bylo v dávnějších dobách. A vezměte si, kdyby tomu bylo naopak a hledala byste si partnera vy? Dala byste přednost kuřákovi, který je cítit po cigaretách se zežloutlými zuby nebo navoněnému sympaťákovi se zářivým úsměvem? Když se na touto situaci zamyslíme, asi moc dobře víme, který muž by zaujal vás.

Co tedy s tím?

Možná si teď všechny kuřačky myslí, že jsme zásadně proti jejich závislosti, ale tak to není. Dnes už se nenabízí pouze jedno řešení – přestat kouřit. Kdybyste vyhodila krabičku cigaret do koše a zásadně si už cigaretu ani nepotáhla, je možné, za zaplatíte daň v podobě nabraných kil. Často se totiž abstinenční příznaky řeší přejídáním a stresem, což se projeví negativně na postavě. Moderní doba však přišla s vymožeností, které se říká elektronická cigareta. Už to není žádná novinka a jistě jste už o e-cigaretách slyšela, ale proč už ji tedy nemáte i vy?

Elektronická cigareta myslí na vaši krásu, zdraví i peněženku

Elektronické cigarety nejsou sice tím nejlepším řešením, jak zatočit s kouřením cigaret, ideální by samozřejmě bylo přestat úplně, ale nelze jim odepřít alespoň to, že jsou ohleduplnější k vašemu zdraví, kráse i peněžence. Zároveň i k okolí, které zápach obtěžuje. Při kouření e-cigarety dochází pouze k vypařování tekutiny (e-liquidu), který nezapáchá a tudíž ani vaše oblečení, vlasy, nebudete mít žluté zuby, nehty, ani nepříjemný dech. Potencionálního partnera neodradíte ihned při prvním slově „ahoj“ a dokonce se bude těšit na případný polibek, který vám dá s chutí.

E-cigareta pro ženy

Momentálně jsou k dostání e-cigarety, které jsou velmi malé, lehké, stylové a určeny speciálně pro ženy. Jednou z nich je elektronická cigareta Colibri Micro, která vypadá stejně jako klasická cigareta. Krabička je velmi elegantní, moderní a padne perfektně do kabelky. E-cigareta ePuffer Colibri Micro nabízí jemný tah s možností dávkování nikotinu. Možnost si průběžně snižovat dávku ocení zejména ty ženy, které hodlají s kouřením praštit úplně, ať už jen protože prostě už kouřit nechtějí nebo kvůli těhotenství. Obsah nikotinu v náplni lze regulovat od 1,2 miligramu až po 0,3 miligramu nebo úplně bez nikotinu.

Balíček ePuffer Colibri Micro

Startovací balíček elektronické cigarety COLIBRI MICRO obsahuje:

  • ochranné cestovní pouzdro s dobíjecí funkci (Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu. Je potaženo jemným materiálem, který velice příjemný na dotek),
  • dvě lithiové dobíjecí baterie, LED barva – oranžová,
  • pět tabákových náplní (0mg, 0,3mg, 0,6mg, 0,8mg, 1,2mg),
  • univerzální nabíječku na 240 voltů a USB nabíjecí kabel,
  • síťový kabel
  • a český i anglický návod k použití.

2 kusy elektronické cigarety ePuffer Colibri Micro 120 mAh v bílé barvě můžete zakoupit v internetovém obchodě www.epuff.cz za cenu 1 299 Kč / ks s dopravou po ČR zdarma.