Věnujte svému zevnějšku patřičnou pozornost!

Patříte k ženám, které si potrpí na svůj vzhled? Nevyjdete z domova do ulic dříve, dokud nejste s úpravou svého zevnějšku naprosto spokojena? Mezi ženami se najde jen pár těch, kterým se sobě vše vyhovuje. Ženy, co se týče jejich zevnějšku, dovedou být k sobě samotným až nepřiměřeně kritické. Dokáží se bavit dlouhé hodiny o tom, jakou péči svému vzhledu věnují, kterou kosmetiku používají při péči o své tělo a přemýšlejí, jak by mohly vypadat lépe. Jste na tom podobně? A chcete pro sebe něco udělat? Pak čtěte dále!

Odstranění chloupků nejen v létě je praktické

Určitě vás nebaví téměř každý den holit podpaží či každý týden depilovat nohy, abyste své nožky během léta udržela bez chloupků. Díky centru laserové estetiky můžete mít po starostech! Laserová kosmetika je určena především těm ženám, které by se rády například v létě zbavily svých chloupků a nemusely tak vždy, když si chtějí obléknout šaty či sukni, přemýšlet nad tím, zda mají dostatečně oholené nohy. Odstranit chloupky pravým laserem si zde můžete nechat od opravdových odborníků. Zbavíte se chloupků z podpaží, třísel i lýtek a budete po celé léto krásná. Navíc ušetříte spoustu času. Už žádné žiletky či holící strojky! Můžete je směle vyhodit do koše! Ceny zde jsou velmi příznivé, takže si tento kosmetický zákrok může dovolit kterákoliv z vás. A vezměte si, kolik stojí takový depilační strojek? Raději investujte do laserové epilace. U laserové estetiky nezáleží na věku dospělé ženy, je určená jak pro mladé ženy, tak pro ženy v důchodovém věku.

u epilace lýtek nepocítíte žádnou bolest

Omlaďte se!

Laserová regenerace se věnuje i péči o obličej. Během dne je obličej vystavován řadě nepříznivých jevů, proto bychom měly věnovat pozornost i pleti. V Centru laserové estetiky se zaměřují např. na intenzivní laserové okysličení pleti i omlazení pleti. Je jen na vás, kterou proceduru si zvolíte. Pokud zatoužíte třeba po omlazení pleti a zpevnění ochabujících kontur obličeje, pak je tento zákrok velice příjemný a budete nadšená z výsledku. Jedná se o masáž obličeje a krku pomocí tzv. magických New-Life rukaviček. Výsledek je okamžitě viditelný. Ihned dojde ke zpevnění a zlepšení metabolismu kůže. Očekávat můžete redukci vrásek, takže bude vaše pleť omlazená.

omlazení pleti příjemnou masáží

Pryč s křečovými žílami

Trápí vás křečové žíly? Přiznejme si na rovinu, že nevypadají zrovna líbivě a vy si možná kvůli nim neoblečete ani sukni či šaty. I v tomto případě můžete zavítat do Centra laserové estetiky, kde vás nevzhledných křečových žil zbaví. Využívají jediný laserový přístroj v ČR, LASER TRIACTIVE Dermatology systém, který slouží k prevenci i pomoci od problémů s křečovými žílami či otoky na dolních končetinách. Budete moci ukázat své krásné, hladké nohy a už se nebudete muset v létě potit v kalhotách.

krásné nohy bez křečových žil můžete mít i vy

Více informací o jednotlivých kosmetických úpravách najdete pod touto webovou adresou:http://www.moje-estetika.cz/laserova-epilace.