Ty NEJ hračky pro naše holčičky i chlapečky

Určitě moc dobře znáte rčení: „Kdo si hraje, nezlobí“! A říkáte si, že přesně takto to platí pro vaše děti? Pokud si mají s čím hrát, máte zaručen klid a můžete si třeba uklidit byt nebo jen tak odpočívat s nohama nahoře? Jenže, generace dnešních děti je, co se týče hraček, trošku náročnější, než jsme byli třeba my, a často se jim určité hračky omrzí. Potřebují stále objevovat něco nového a když už mají nějakou hračku déle, prostě je přestane bavit.

Nakupujeme novou hračku

Každý, kdo své děti miluje, jim chce dopřát to nejlepší a není tomu jinak ani v souvislosti s hračkami. Jestliže tedy máte pocit, že už by vaše dítko potřebovalo novou hračku, která jej alespoň na čas opět zavede do světa, kde neexistují žádné starosti a kde může být kýmkoli a čímkoli, co si přeje, poradíme vám, jaké hračky vaše děti zaručeně nadchnou.

Pro holčičky

Když se zaměříme na holčičky, mnohé z nich by si přály být princeznou nebo svou maminkou. Vidí, jak se staráte o domácnost, jak připravujete jídlo a ona touží dělat totéž. Z tohoto pohledu je ideální domeček pro panenky, který je zmenšeninou reálného domu. O ten se bude vaše malá slečna pilně starat a zároveň získá příbytek pro své nejmilejší panenky. Podobného charakteru je i dětská kuchyňka, na které může vaše dcerka vařit, péct a hrát si na kuchařku. Tyto hračky vaši holčičku zabaví na dlouhé hodiny. Dívenky jsou často také velké parádnice a chtějí být krásné jako jejich maminky, proto uspějete také s dětským kosmetickým stolkem.

domeček pro panenky
dětská kuchyňka
kosmetický stolek

Pro chlapečky

Kluky nepotěší dětský domeček nebo kuchyňka, kluci touží po zcela něčem jiném. Malí kluci považují za svůj vzor nejrůznější hrdiny třeba hasiče. Proto by si mohl váš synek nejvíce vyhrát s hracím setem HERO, ve kterém je vše, co správní záchranáři potřebují, na jednom místě. Nesmíme zapomenout ani na sportovce, jako jsou např. automobiloví závodníci, fotbalisté nebo hokejisté, kterými by rádi v dospělosti kluci chtěli být. Máte doma malého fotbalistu nebo florbalistu? Určitě byste mu měla pořídit branku i s příslušenstvím, kde může trénovat a střílet góly. Pro nadšence aut je ideální hrací stolek s autodráhou. Pokud je váš syn kutil po tatínkovi, skvělou hračkou je i dětská dílna s nářadím.

hrací set HERO
branka
dětská dílna

Pro holky i kluky

Jestliže uvažujete o nějaké společné hračce, se kterou by si mohli vyhrát jak dcerka, tak syn, i takových hraček je dostatek. Pro ty nejmenší je perfektní hračkou odrážedlo, neboť podporuje přirozený pohyb a většina malých dětí odrážedla miluje. Hračky mohou být i na zahradě. Pomalu se blíží jaro a pokud vlastníte zahrádku, i na ní si mohou vaše děti hrát. Pořiďte jim domeček třeba v kombinaci se skluzavkou a dalšími prvky. O zábavu venku budou mít vaše děti postaráno.

odrážedlo
zahradní domeček

Udělejte svému dítku radost a potěšte jej nějakou suprovou hračkou. I když zrovna nejsou Vánoce nebo v dohledu narozeniny, neznamená to, že byste svému dítěti sem tam nemohli koupit hračku. Třeba si ji zaslouží za to, co pro vás v životě znamená.

Více tipů na hračky pro vaše děti najdete na www.kuchynky-hracky.cz.