Kde o prázdninách prožijí vaše děti nezapomenutelné chvíle? Na táboře s OS Naši děti!

Vzpomínáte na doby, kdy jste byla dítětem a jak jste se vždy těšila na prázdniny? Díky skvělým rodičům, kteří vám uměli perfektně prázdniny naplánovat, jste každičký den prožila na maximum? Léta byla plná aktivit, výletů a pobytů nejen u babičky a dědy, u moře, ale také na dětských táborech, odkud jste pokaždé odjížděla s takovou kupou úžasných zážitků, že si některé pamatujete tak čerstvě i dnes, jako by to bylo teprve nedávno? Umožněte svým dětem rovněž prožít nezapomenutelné chvíle, na které i oni budou vzpomínat celý život.

Kde vaše děti prožijí nejvíce?

Možná můžete namítat, že prázdniny jsou ještě daleko a tudíž máte na plánování dostatek času a není kam spěchat. Ale když se to tak vezme, už za necelé 4 měsíce jsou prázdniny tady a čas přeci tak rychle letí. Proto máte právě nyní nejvyšší chvíle pouvažovat, co s dětmi o prázdninách? Letní dětský tábor je bezesporu perfektní možnost, jak vašim dětem nabídnout najednou více, než co jim můžete splnit vy. Jestliže jste i vy jezdila na dětské tábory, určitě víte, o čem mluvíme. Pokud jste neměla tu příležitost a jako dítě jste na táboře nebyla, pak neváhejte a nedopusťte, aby byly vaše děti ochuzeni o jedinečné dobrodružství. Na letním táboře mohou vaše děti rozvíjet své koníčky, přiučí se něčemu novému, poznají nepoznané, najdou si nové kamarády a v neposlední řadě se také naučí trošku samostatnosti, což rozhodně není špatné.

Který dětský tábor vybrat?

Pro rodiče určitě není jednoduché vybrat tábor, kde své děti ponechají několik dní a s klidnou hlavou pak budou trávit čas v práci a doma. Nabídka dětských táborů je určitě pestrá a zorientovat se v ní není snadné. Proto vám přinášíme tip na dětský tábor, kde se vaše děti rozhodně nebudou nudit a zároveň nebude program nad jejich síly. Občanské sdružení Naše děti pořádá každoročně několik dětských táborů již 18 let a stále je to baví. Pro letošní rok OS připravilo 3 turnusy:

  1. termín: Svojanov – od 29. června do 13. července 2013
  2. termín: Svojanov – od 13. července do 27. července 2013
  3. termín: Svojanov – od 27. července do 10. srpna 2013

O táborech s OS Naši děti

Základna pro všechny tři termíny je Svojanov. Tato lokalita se nachází v krásném přírodním prostředí, uprostřed lesů, takže vaše děti budu na čerstvém vzduchu. V táboře jsou pěkné chatky, velká budova, kde si mohou děti v případě nepříznivého počasí hrát, je zde sociální zařízení a samozřejmě prvotřídní kuchyně. Dětský tábor dále disponuje bazénem, fotbalovým a volejbalovým hřištěm a dalším prostranstvím, která slouží k hrám. Děti se mohou na táboře těšit na tématické celotáborové hry v nejrůznějším duchu a každé dítě si najde tu, která jej bude bavit. Sport, zpěv, cestování, společné chvíle, to vše vaše děti na táboře čeká.

tibetský den
den kanadského hokeje
indiánský den
královský den

Víkend rodičů s dětmi

I když toho můžeme o táborech s OS Naše děti napsat ještě spousty, lepší bude, když se přesvědčíte na vlastní oči sami. OS totiž pořádá víkend rodičů s dětmi, na kterém si budete moci prohlédnout styl tábora a poznat nejen prostředí, ale i vedoucí. Akce je naplánovaná na konec května.

Kompletní informace a přihlášky na tábor najdete na www.nasedeti.cz.