Tip: Zahuštění vlasů, prodloužení řídkých vlasů i promelírování

Dlouhé, husté a zdravé vlasy jsou bezpochyby korunou krásy, baví nás jejich tvárnost, kdy pomocí slušivého účesu vykouzlí nádhernou ženu. Ne každá však takové vlasy má od přírody. Pokud na vás příroda v této oblasti šetřila nebo jste si vlasy zničila vy sama neustálým používáním žehliček nebo kulem na vlasy, a teď vás trápí příliš řídké vlasy, nemusíte zoufat.

Prodloužení vlasů bez poškození

I vy si totiž nyní můžete dopřát vlasy svých snů a zvednout si tak sebevědomí. A to pomocí nejšetrnější metody prodlužování vlasů bez poškození – použitím clip in vlasů, vysoce kvalitních, 100% pravých lidských vlasů prémiové REMY kvality. Jejich aplikace je rychlá, snadná, finančně i časově nenáročná, můžete je kdykoli jednoduše sundat. Příčesek dodá vašim vlasům šmrnc a účesu potřebnou jiskru.

vlasy

Každý den i příležitostě

Clip in vlasy tak můžete nosit klidně každý den nebo pouze v situacích, kdy je vyžadován upravený účes. Na výběr jsou sady různé gramáže a délky, které vlasy krásně zahustí a také prodlouží. Výsledkem bude bohatá hříva zdravě vypadajících vlasů. Pokud navíc zvolíte pás v odlišné barvě, zároveň si vytvoříte originální melír, který účes dokonale oživí a promění – a to vše sama doma, bez kadeřníka, bez barvení a poškozování vašich vlasů. Některé jiné metody jsou pro řídké vlasy nevhodné – např. prodlužování vlasů Micro ring, protože spoje více sjíždějí a mohly by také být více viditelné, s clip in vlasy však žádné takové riziko nehrozí.

Extra objem, super délku a až dvojnásobnou hustotu oproti klasickým clip in sadám vám vykouzlí Deluxeclip in sada. Hustota bude naprosto věrohodná, efekt je totiž velmi přirozený. Aplikace vám opět zabere pouze pár minut, připevníte je pomocí malých sponeček. Vybírat můžete z různých odstínů a délky od 40 až do 70 cm. Nic Vám tak už nebrání zbavit se mindráků a dopřát si husté vlasy, které budou Vaší ozdobou!