Chcete vypadát tak nádherně jako Dana Morávková?

qdc-PRO-shop2Kdo z nás by nechtěl zastavit čas. Vymazat známky stárnutí na pleti, v níž jsou zapsány naše životní zkušenosti. Za stárnutím stojí řada faktorů, od genetiky přes životní styl až po působení UV záření, některé z nich jsou nevyhnutelné, jiné můžeme do určité míry regulovat. Stárnutí kůže sice nemůžeme zcela zastavit, ale díky správné a pravidelné péči s pomocí vhodných kosmetických přípravků ho můžeme účinně ovlivnit.

Čas nezastavíte, ale vráskám dát sbohem lze!

S přibývajícím věkem dochází ke ztenčování vnější vrstvy kůže, pleť je sušší, ztrácí svoji elasticitu a pevnost, vrásky se stávají zřetelnější a trvalé. Klesá hladina kolagenu i tvorba kyseliny hyaluronové, která propůjčuje pleti mladistvý vzhled. Proto je třeba věnovat pleti zvýšenou péči – dodat jí potřebnou hydrataci i výživné látky. Důležitá je i ochrana pleti před UV zářením, která je prevencí stárnutí pleti. Netrapte se vráskami, rozlučte se s nimi a předcházejte těm novým s kvalitní přírodní kosmetikou Pevonia Botanica a jejími přípravky z řady Power Repair. Tváří této značky je již několik let Dana Morávková, která vypadá úžasně a stále mladě! Vyzkoučejte řadu Power Repair i vy!

Řada Power Repair posílí, vyhladí a omladí Vaši pleť, díky obsahu mořského kolagenu, mořského elastinu, mořské D.N.A., kyseliny hyauluronové a mikroemulsifikovaných vitamínů.

Péče o pleť je základ

Aby byla pleť krásná, je třeba ji důkladně očistit, odstranit z ní make-up, nečistoty i chemikálie ze znečištěného ovzduší. K tomu je určen Hydratační čistící krém a Hydratační pleťová voda bez alkoholu s vysokým obsahem kolagenu, elastinu a kyseliny hyauloronové, která pleť nejen vyčistí, ale také tonizuje, hydratuje a připraví ji na následnou péči.

Pro zpevnění pleti

Viditelné zpevnění pleti přinese Zpevňující sérum s mořským elastinem, které se lehce vstřebává, a tak se účinné aktivní látky dostanou hluboko do pleti. Pleť krásně rozjasní, zlepší její texturu i pružnost a poskytne jí potřebnou hydrataci. Podobnou úlohu splní i zjemňující sérum lehké gelové konzistence s mořskou DNA a extraktem z chilského stromu Boldo, které okamžitě vylepší dehydrovanou pleť s rozšířenými póry, zjemní drobné jizvičky, dodá jí hydrataci a jas.

Na vrásky

Do boje s vráskami povolejte také třífázový kolagenový krém s elastinem a UV filtrem, který bojuje s nedostatkem elasticity, pokožku vypne, zároveň ji také intenzivně hydratuje, zpevňuje, vyhlazuje a zlepšuje její pružnost. Hydratační, zjemňující krém Refining D.N.A. cream je zase ideální pro dehydrovanou pleť s rozšířenými póry a nevyrovnanou strukturou pleti. Díky tomuto krému s obsahem mořské DNA, kyseliny hyaluronové a výtažkům z okurky budou póry minimalizovány a pleť bude očištěná a vyhlazená. Oční kontury zpevní a pocit svěžesti potom dodá nemastný oční fluid Eye Contour s kolagenem, elastinem, kyselinou hyuloronovou a výtažků ze zeleného čaje.