Tématické letní tábory pro děti – prázdniny plné zábavy

Bydlíte ve městě a vaše děti si moc přírody neužijí? Znají pouze park, který je nedaleko vašeho paneláku nebo se do přírody dostanou pouze tehdy, kdy jedete na rodinný výlet? Většinu času však tráví u počítače či televize a vy nechcete, aby takto probíhaly i prázdniny? Zároveň vás také trápí, že si ve městě moc čerstvého a zdravého vzduchu dopřát nelze? Naplánujte jim už nyní program na prázdniny v přírodě a zařiďte, aby měly léto plné zábavy a dobrodružství.

Práce nebo děti?

Jelikož lze předpokládat, že si na své děti, vzhledem k práci, nebudete moci udělat čas celý červenec i srpen, možná řešíte, jak to udělat, aby vaše děti nezůstaly sami doma a tím pádem by opět seděly u počítače a moc si teda čerstvého vzduchu neužily. Jestliže nemáte rodiče, kteří by vám vaše drahé ratolesti pohlídali v době vaší nepřítomnosti, nezoufejte. I tak můžete pro své děti udělat hodně. Co takhle je přihlásit na letní tábor? Že je to skvělá příležitost, která vás ani nenapadla? Musíme s vámi souhlasit, neboť dětské tábory znamenají pro děti jediné – jednu velkou hru v přírodě! Klidně vyšlete děti na tábor. Rozhodně nemusíte mít špatně svědomí, že děti svěříte cizím lidem a vy si budete chodit do práce. Za prvé budou v těch nejlepších rukou zkušených vedoucích a za druhé budete mít ještě spoustu času, kdy se svým dětem budete moci věnovat i vy.

Tábory na letošní léto

Už nyní je nejvyšší čas poohlédnout se po nabídce na letní tábory 2013. Agentura Haul, která se zabývá právě pořádáním letních táborů, ale také i škol v přírodě, sportovních kurzů, adaptačních pobytů, školních výletů, rodinných oslav, dětských akcí a dalších, nabízí hned několik termínů, kdy lze vyrazit na letní tábor. Agentura má i svou dlouholetou tradici, již 20 let, a v oblasti rekreace pro malé i velké má cenné zkušenosti.

Termíny táborů

V červenci jsou volné 2 termíny: 1. běh – 29. 6. – 11. 7. 2013 a 2. běh – 11. 7.- 23. 7. 2013. Tento tábor se bude konat v rekreačním středisku RS Máj v Plasích u Plzně. Tábor se ponese v duchu celotáborové hry s drakem Abaroxem.

V srpnu jsou k dispozici dva turnusy: 1. běh – 2. – 14. 8. 2013 a 2. běh – 14. – 26. 8. 2013. Na tomto táboře čeká vaše děti velké dobrodružství a je ideální pro hravé děti. Děti se ponoří do dávno zapomenutých koutů zapadlého města Haultown. Místem konání je rekreační středisko Ráj v Letohradě.

Soutěž o letní tábor zdarma

Agentura Haul momentálně vyhlásila soutěž o letní tábor zdarma a určitě stojí za to se jí zúčastnit. Pro vaše dítko můžete vyhrát celý pobyt na letním táboře a nebudete muset platit ani korunu. Podmínky soutěže jsou úplně jednoduché. Ten, kdo vyplní přihlášku na tábor do prvního jarního dne, tedy do 21.3.2013, bude zařazen do slosování. 4 vylosování pak získají výhru v podobě letního tábora zdarma.