Zájezdy německých cestovek již i s odletem z Prahy

Ač se vám může zdát, že letní dovolená je ještě docela vzdálená, již nyní je ideální čas na její plánování. Vy zatím dovolenou rezervovanou nemáte? Ale pomalu uvažujete, kam letos vyrazíte a prošli jste si i několik katalogů? Docela vám však nevyhovuje nabídka českých cestovních kanceláří? Řekněme si na rovinu, takové ty nejlepší a nejlevnější nabídky jsou často rozebrány velice brzy, často ani ne běžnými klienty. Přitom i za kvalitnější služby není potřeba platit až příliš, ba naopak mnohem méně.

Němečtí turisté si užívají větší luxus ze méně peněz

Taky jste si na dovolených v zahraničí všimla, jak si turisté z jiných zemí užívají luxusu, třeba takoví Němci? Vždy jste si však myslela, že za takovou dovolená platí majlant a to už jste vy investovali do zájezdu ne malou částku, poměrně na hranici vašich finančních možností? Oproti nám se mají na dovolené mnohem lépe, ale pravdou je, že platí daleko méně. A proč byste si na dovolené nemohli také tak užívat? Cenově výhodnější zájezd na míru, včetně kvalitnějších služeb, lepšího ubytování a většího pohodlí můžete zamluvit u německé cestovní kanceláře RUDOLF REISEN.

Proč jet na dovolenou s německou cestovkou?

Určitě byste nebyli jediní, kteří by služeb německé cestovky využili. O zájezdy německých CK ze strany českých turistů je stále větší zájem a vysvětlení je jednoduché. Německý trh je v porovnání s tím českým mnohem širší. To znamená, že má více potenciálních klientů. Německé cestovky tak objednávají ve větších objemech, zaplňují více lůžek v hotelích, zabookují i více letenek a bezpočet dalších služeb. Díky tomu dostávají od hoteliérů a dopravců o mnoho výhodnější ceny, než-li cestovky české a lepší ceny si i dle zákonů trhu mohou ty německé diktovat.

Dostane se vám lepší péče

Zároveň je i obecně známo, že třeba k německým turistům se poskytovatelé služeb na celém světě chovají vstřícněji, pozorněji a jsou váženými klienty. A to také proto, protože prostě Němci jsou nároční a vyžadují respekt. A o vás, jako o německé turisty, bude stejně tak dobře postaráno s odpovídající úctou. Ať už se rozhodneme strávit exotickou dovolenou třeba někde na Maledivách, Srí Lance, Thajsku nebo třeba pro nás v tradičnějších zemích, jako je Řecko, Egypt, Bulharsko apod., všude se budete cítit jako v bavlnce.

dovolená v Karibiku
ukázka ubytování

Rezervace u německé CK, ale odlet z Prahy

Možná nyní můžete namítat, že toto vše je sice hezké, ale pro vás není zrovna jednoduché dopravit se na letiště někam do Německa a posléze se z dovolené opět štrachat dalekou cestu zpět ještě z letiště domů. Nejčastěji odlétá cestovní kancelář RUDOLF REISEN z Frankfurtu, Berlína, či Mnichova, ale CK chtěla vyjít vstříc právě českým klientům a letos je možné odlétat na dovolenou i z Prahy. Rovněž i rezervaci zájezdů i last minute zájezdů je možné provést na pobočce v Praze či v Jablonci nad Nisou nebo prostřednictvím katalogu na webových stránkách RUDOLF REISEN, které jsou v češtině.

Splňte si doposud nesplněné sny, třeba o exotické dovolené či plavbě lodí, a to vše za příznivou cenu díky německé cestovce.