Spolehlivá úklidová firma vám ušetří čas i starosti

bannerBydlíte ve velkém domě a nemáte čas na jeho pečlivý úklid? Nestíháte, a dalo by se říct, že už ani nemáte chuť neustále lítat s hadrem? Žijete v bytovém domě s několika nájemníky a ostatními majiteli bytů, s nimiž sdílíte společné prostory? I o tyto prostory je potřeba se starat a udržovat je v čistotě, neboť jsou vizitkou celého bytového domu. Jenže jsou často špinavé a zanedbané, ač se o povinnost je uklízet, týden, co týden, dělíte s ostatními, co v domě bydlí? Pakliže to u vás jakýmkoliv způsobem nefunguje a úklid představuje problém, přenechejte tuto činnosti profesionálům.

Nemáte čas na úklid?

Úklid vlastní domácnosti i společných prostor nepatří mezi oblíbené práce a přiznejme si, že v dnešní uspěchané době by jistě mnohé z vás čas strávený nad úklidem nejraději využily jinak. A opravdu můžete, pokud si objednáte úklidovou firmu, která vyřeší vaše starosti s nepořádkem a ušetří vám spoustu času.

Jak vybrat úklidovou firmu?

Abyste byli s výsledkem spokojení, vyberte si úklidovou společnost, která odvede svou práci stoprocentně a můžete se na ni spolehnout. Dobré je zjistit si reference dané firmy, neboť doporučení jsou velmi cenná. Zajímejte se rovněž o nabídku služeb. Kromě klasického úklidu domácnosti, firemních prostor, bytových společných prostor, nabízí mnohé úklidové firmy také sekání trávy, mytí garáží, hrabání listí apod. V rámci bytových domů mohou uklidit chodby, výtah, prostor okolo popelnic, přístupové cesty a další. Důležité je, aby úklid probíhal podle vašich představ vždy ve stanovenou dobu.

Solidní úklidová firma s řadou zkušeností

I my vám dnes dáme tip na jednu velice solidní úklidovou firmu, která sídlí na Praze 4. Je jí společnost Service Crew, jejíž internetové stránky najdete na http://servicecrew.cz/. Soustřeďuje se na úklid bytových domů, komerčních a administrativních objektů i firem. Mezi standardní služby patří zametení, vytření, otření prachu, úklid venkovních prostor kolem popelnic a přístupových cest, vytření výtahu a umytí ovládacích panelů výtahu. Dále můžete objednat mytí oken, vstupních dveří, osvětlení, zábradlí, poštovních schránek, zvonků apod. Service Crew vám stručně řečeno zajistí kompletní úklid.

Mimo jiné je zde aktuální nabídka práce úklid Praha, takže pokud byste měla zájem pracovat v této oblasti, neváhejte zaslat do Service Crew životopis. Můžete pro tuto společnost uklízet nebo zde pracovat třeba jako manažerka.