Chcete doma kvalitní postel? Pořiďte si postel z masivu

manzelska-postel-z-masivu-carolina-4-160x200-180x200-masiv-bukČastým problémem nových ložnic je fakt, že se této místnosti nevěnuje tolik pozornosti, jako ostatním částem bytu. Mnozí z nás raději investují více finančních prostředků do jiného vybavení. Proto volí spíše levnější varianty ložnicového nábytku, a bohužel ne tolik kvalitní. Ušetřené finance pak vloží třeba do kuchyňské linky, sedací soupravy či obkladů v koupelně.

Postel je přitom nejvyužívanějším kusem nábytku v každé domácnosti. Na ničem jiném netrávíme tolik času, jako na posteli. A právě na tuto podstatnou informaci byste neměli zapomínat, když budete zařizovat nebo rekonstruovat svou ložnici. Dnes narazíte na nespočet postelí v tom nejtrendovnějším stylu. Kromě vzhledu jsou však důležitější ještě další aspekty, a to kvalita a zdravotní stránka. V tomto směru nikdy neuděláte chybu nákupem dřevěné postele z masivu, které se řadí k tomu nejlepšímu ložnicovému nábytku.

Postele z masivu vás nezklamou

Volba levné postele z nepřírodních materiálů nemusí být vždy tím nejlepším a nejvýhodnějším nákupem. Může se stát, že vám velmi rychle doslouží a začnete pozorovat, proč vlastně stála tak málo. Není pevná, vrže a vydává zvuky při každém vašem pohybu, navíc látky, které některé materiály vylučují, mohou být i zdravotně závadné. Vsaďte na kvalitu a poohlédněte se po postelích z masivu. Z dlouhodobého hlediska je to ta správná investice.

Výhody postele z masivu

Postele z masivu nabízí svým uživatelům řadu výhod. Mezi ně se řadí zejména tyto:

  • přírodní materiál,
  • zdravotně nezávadné dřevo,
  • neobsahuje žádné chemické příměsi ani rakovinotvorné látky,
  • robustní, pevná, stabilní a trvanlivá konstrukce,
  • dlouhá životnost během celé doby užívání,
  • nevrže, nepraská, nevydává žádné jiné zvukové efekty,
  • dodává ložnici jedinečnou atmosféru,
  • ložnici provoní,
  • moderní a nadčasový design – hodí se do každého interiéru.

Druhy masivního dřeva a typy postelí

Na výrobu masivního nábytku se využívají různé dřeviny. Běžně to je borovice, smrk, dub, buk, třešeň, bříza, jasan či javor. Mezi levnější varianty se řadí postele z masivu smrku a postele z masivu borovice. Obě tyto dřeviny mají krásnou kresbu. Postele z masivu buku a postele z masivu dubu jsou sice prodávány za vyšší cenu, nicméně je jejich velkou předností větší životnost. Masivní dřevo lze ponechat v přírodním dekoru nebo je možné jej namořit do libovolného odstínu.

Co se týče typu postelí, k dostání jsou postele klasických rozměrů v podobě jednolůžka nebo manželské provedení.

manzelska-postel-z-masivu-varezza-6a-160x200-180x200-masiv-buk-bila

manzelska-postel-z-masivu-vk-08-vyklop-160x200-180x200-buk

Velmi oblíbené jsou postele s úložným prostorem, protože je lze využít i k praktickým účelům na uložení lůžkovin, sezonních věcí apod. Některé modely nabízejí třeba přistýlku.

postel-z-masivu-s-uloznym-prostorem-iva-vyklop-160x200-180x200-buk

zvysena-postel-s-uloznym-prostorem-varezza-1-senior-160x200-masiv-buk-odstin-tabak-1-ks-skladem

Také si nyní myslíte, že dřevěná postel z masivu je pro vás tou nejlepší? Bezpečný nákup uskutečněte u Intena nábytek. Zde mají v nabídce více než 700 modelů, takže si jistě vyberete tu, která se bude ve vaší ložnici krásně vyjímat a poskytne vám kvalitní spánek. Mnoho modelů lze pořídit v akci, takže vás jistě potěší, že můžete ušetřit nějakou tu korunu, přitom mít kvalitní výrobek.