Inspirace pro spokojené rodinné bydlení v Praze

woman-in.cz_finep_cz_nahledovyMáte v plánu, že budete se svou rodinou bydlet v Praze? Pokud ano, máme pro vás inspiraci. Představíme vám hned 2 místa, kde je možné koupit rodinné domy a přidáme ještě několik rad, které vám při výběru bydlení v Praze pomohou.

Co musíte vzít v potaz, pokud se chcete usadit v Praze

Praha má jako hlavní město mnoho výhod. Určitě nabízí šanci na zisk lépe placeného zaměstnání, pro děti potom větší výběr škol i školek. Nabízí i bohaté možnosti kulturního vyžití, a to vlastně každý den. Má ale i jistá rizika. Vzhledem k tomu, že se jedná o velkoměsto, je nutné počítat se zvýšeným nebezpečím a kriminalitou. Ještě než se rozhodnete, zvažte, zda je pro vás Praha skutečně tím pravým místem. Pravda ale je, že výhody rozhodně nad nevýhodami vyhrávají.

woman-in.cz_finep_cz_01

Co dále zvážit?

  • Dojezdovou vzdálenost do práce
  • Přítomnost obchodů, lékařů apod.
  • Přítomnost škol a školek a doprava k nim
  • Budoucnost – zvažte, zda se vám investice do bytu či domu skutečně vyplatí. Nejdříve je například vhodné si bydlení v Praze třeba jen na rok vyzkoušet.

Aktuálně nejvýhodnější nabídky

Máte-li rodinu, určitě by vás měla zajímat nabídka s domy na prodej v Praze. Aktuálně jsou v nabídce rodinné domy v rámci projektu Rodinné domy Štěrboholy II o dispozicích 4+kk. Každý má vlastní zahradu i garáž a potěší i velmi příjemnou cenou.

woman-in.cz_finep_cz_02

Další příležitostí pro nové bydlení v Praze je projekt Rodinné domy Britská čtvrť. Tento projekt nabízí rodinné domy 4+kk nebo 5+kk s moderně řešeným interiérem, které nabízí velkorysý prostor i pro početné rodiny.

woman-in.cz_finep_cz_03

Kde najít další výhodné nabídky?

Jestliže na stěhování příliš nepospícháte, vyplatí se vám pravidelně sledovat nové developerské projekty v Praze. Na území hlavního města má vzniknout hned několik velmi zajímavých projektů, jejichž výstavba je naplánována například až na rok 2017. Jedná se o velmi zajímavé stavby, které nabídnou vysoký komfort bydlení. Zde bude platit, že kdo si počká, ten se dočká! Bude ale třeba se připravit, zjistěte si například už nyní, zda budete mít nárok na hypotéku.