Vyberte si do své ložnice postel boxsprings, ve které se spí božsky a hlavně zdravě

postele-velda-detiTaké se kolikrát těšíte, jak po dlouhém, náročném pracovním dni a shonu kolem domácnosti a rodiny konečně večer ulehnete do postele? Často si však neodpočinete ani v ní, protože máte starou postel i matraci? Takže se opět ráno probudíte s pocitem, že jste unavená více, než předcházející den? Takový scénář možná prožívá ne jedna z vás. A v takovém případě byste měla pouvažovat o pořízení nového vybavení do vaší ložnice, aby vás už noční chmury netrápily a ráno jste se probouzela plna nové energie.

Dnes se tedy zaměříme na to, jaké postele poskytnou vašemu tělu veškerý a patřičný komfort, na který máte bezesporu nárok. Zdravé spaní je záležitost, kterou byste se měla zabývat i vy, takže se ptáte, kde vybrat novou kvalitní postel?

Už jste slyšela o postelích boxsprings?

Světovým trendem, který vládne pohodlnému a zdravému spaní poslední léta, jsou postele boxsprings. Jedná se o luxusní postele, které tvoří čalouněný dřevěný rám s pevnými nožkami a vloženou taštičkovou matrací. Postele boxsprings mají tyto matrace minimálně ve dvou vrstvách. Postele Velda nabízí kupříkladu 2 až 4 vrstvy taštičkových matrací. V jednolůžkové verzi se nachází těchto taštiček cca 648 kusů. Pro porovnání je v běžně prodávaných jednolůžkových taštičkových matracích jen přibližně 360 kusů taštiček. Taštičky jsou obaleny ve svrchní vrstvě buď studenou pěnou, případně latexem nebo viscoelastickou pěnou.

Postele boxsprings jsou pak takové, kde máte minimálně dvě vrstvy taštičkových matrací.
Postele boxsprings jsou pak takové, kde máte minimálně dvě vrstvy taštičkových matrací.

Zdravé a pohodlné spaní

Díky taštičkovým matracím ve více vrstvách, systému postelí boxsprings a unikátní konstrukci matrací Velda dochází v posteli k dokonalému odvětrání a odvodu vlhkosti. V posteli je tak minimalizováno riziko vzniku plísní a výskytu roztočů. Právě tyto škodlivé aspekty – plísně a roztoči, výrazně ovlivňují kvalitu našeho spánku. A když se ve vaší posteli vyskytovat nebudou, máte zaručen zdravý a tudíž i pohodlný odpočinek.

Postele Velda Vám zajistí nejen zdravý a komfortní spánek, ale jsou také velmi moderní.
Postele Velda Vám zajistí nejen zdravý a komfortní spánek, ale jsou také velmi moderní.

Pokud byste si ráda prohlédla sortiment postelí Velda, pak se můžete podívat na stránky http://postele-velda.cz/. Máte zde více informací o těchto luxusních a kvalitních postelí, včetně fotografií. Užijte si i vy luxusní spaní! Brzy poznáte, že na ničem jiném už spát nechcete.