Spodní prádlo podle aktivit

Nosíte také ráda spodní prádlo, v kterém se cítíte sexy a přitažlivá? Nic se ovšem nemá přehánět a mít na sobě za každou cenu prádlo, které křičí „Vem si mě“ se ne vždycky hodí. Samozřejmě pokud chystáte intimní večer s partnerem na oslavu společného výročí, je logické, že vklouznete do titěrné negližé košilky, pod kterou budou vykukovat jen svůdné krajkové kalhotky, aby partner nemohl vašim svodům dlouho odolávat.

Sexy prádlo ke každé příležitosti???

Určitě byste chtěla mít na sobě to stejné prádlo, které sice skvěle vypadá, ale vůbec nedýchá, taky při pocení v tělocvičně, kde veškeré uměliny bohužel ještě znásobí neblahý odér, jímž budete po hodinové námaze zaručeně čpět? Právě proto je sortiment obchodů s prádlem tak rozmanitý, abychom mohly prádlo poctivě střídat podle okolností, ke kterým se hodí nejvíce.

Vsaďte raději na funkční prádlo

Při moření těla ve fitcentru nebo náročném výstupu na horskou túru tak raději zapomeňte na vaše milované krajky a mnohem spíše sáhněte po něčem z bavlny nebo materiálů vhodných k fyzicky náročným aktivitám. Od toho tu přece funkční oblečení je. Spolehlivě s ním budete víc v pohodě a vaše tělo také. Koneckonců přírodní a prodyšné materiály prospívají vašim dolním partiím rozhodně více a udržují je zdravé, abyste si pak jednou za čas na sebe mohla vzít to neprodyšné, ale příšerně sexy prádélko a užít si s partnerem hrátek, které nemá nikdo vidět.

K tomu je zase určeno erotické prádlo, takže neplést pojmy s dojmy a prádlo vybírat rozumně podle toho, co se v něm chystáme dělat dámy. Pak budeme my i naše tělo spokojenější.