Jedna kabelka nestačí!

Pokud si zakládáte na tom, aby byl váš outfit sladěn do posledního detailu, nesmíte zapomínat na vhodnou kabelku. Kabelka je bezpochyby nejoblíbenějším módním doplňkem a mnohé z vás určitě bez kabelky neudělají ani ránu. Některé mají pro kabelky takovou slabost, že si v jejich nákupech doslova libují. Shodneme se na tom, že jedna kabelka nestačí a ne ke všem příležitostem se hodí stejná kabelka. Proto vám přinášíme inspiraci, jakou kabelku zvolit, když půjdete do města, do školy, do práce či sportovat.

Pracovní kabelka

Pokud chodíte do práce, zaručeně potřebujete větší kabelku, kam se vám toho vejde o něco více, než-li obvykle. Musíte schovat nejen to základní, jako je mobil a peněženka, ale také třeba svačinu, pracovní dokumenty, spisy apod., eventuálně i notebook. Zvolte spíše neutrální barvy, které lze snadněji kombinovat s jakýmikoli barvami oblečení. Ideální je černá, hnědá, bílá, béžová, šedá.

Kabelka do školy

Jestliže chodíte na střední či vysokou školu, určitě nechcete nosit klasický školní batoh, jako na základce. A bez aktovky se určitě obejdete už dávno. Zakoupit je možné velice stylové kabelky či tašky, které jsou na školní věci jako stvořené a přitom tvoří módní doplněk k vašemu outfitu. Volit můžete elegantní či sportovní variantu. Při výběru dbejte na to, aby se vám do kabelky vešly sešity a knihy.

 

 

 

 

 

 

Klasická dámská kabelka

Pokud budete chtít jít na nákupy, kávu s kamarádkou apod., volte kabelku ani ne malou, ani ne velkou. Takovou kabelku v podstatě můžete nosit k běžným příležitostem. Vybírat můžete mezi kabelkami, které vezmete jen do ruky nebo nasadíte na rameno. Záleží na vás, která pro vás bude pohodlnější.

Kabelka do společnosti – psaníčko

Čas od času je krásné být za dámu a pokud chcete vypadat elegantně volte psaníčko. Dokonale pozvedne vaše oblečení a nosit jej můžete jak večer, tak přes den. A jestliže půjdete na ples či společenskou akci, psaníčko je rozhodně tou nejlepší volbou.

Kabelka na sport

Všechny z vás, které chodí rády sportovat, potřebujete kabelku, kam se vám vejde veškeré oblečení pro daný sport. Samozřejmě je dobré sáhnout po sportovních kabelkách, které jsou k těmto účelům určené. Sportovní kabelku můžete nosit i běžně v případě, že půjdete třeba do města, oblečete se pohodlně a obujete tenisky.

 

Kabelka na párty

Když vyrazíte večer s přáteli ven, ať už na nějakou párty, do restaurace či jakoukoli podobnou akci, i zde budete potřebovat kabelku na peněženku, mobil a šminky, protože během večera se budete chtít zajisté upravit. Abyste se však nemusela tahat s velkou kabelou, ideální je vybrat kabelku, která bude lehká a malá. Do ní se vám vejde sice jen to nezbytné, ale bude krásným doplňkem k sukni, šatům i riflím.

 

 

 

 

Zdroj fotografií: www.belona.cz