Okořeňte svůj styl módními značkovými doplňky

Pod pojmem módní doplňky si můžeme představit mnoho trendových nezbytností, kterými oživujeme náš outfit. Ať už se jedná o kabelky, hodinky, opasky, čepice, šály, brýle a další, všechny tyto doplňky nám dodají jedinečný vzhled a podtrhnou naši osobnost. Buďte tedy hravá a střídejte různé módní doplňky, neboť budete vždy vypadat skvěle a originálně. A abyste věděla, jak na to, přinášíme vám tipy na levné značkové módní doplňky, které lze využívat vždy, ať už se chystáte kamkoli.

Kabelky

Snad nejnutnějším doplňkem každé ženy je kabelka. Umíte si svůj život bez kabelky představit? Já tedy ne!Naštěstí jsou k dostání kabelky různých tvarů, velikostí, barev, stylů, takže není problém si vybrat takovou, která bude odpovídat vašim představám. Kabelka je nejen krásný módní doplněk, ale i záchrana v řadě situací, neboť do ní můžeme uchovat téměř cokoli, od kapesníků, peněženky, tampónů, make-upu, až po náhradní silonky apod. Navíc dokáže doladit vaše oblečení k dokonalosti. Zaručeně okouzlíte značkovými kabelkami, jež odpovídají nejnovějším módním trendům. Pro inspiraci můžete vidět vlevo fotografii kabelky Versace v atraktivní lesklé vínové barvě nebo vpravo kabelku značky Fornarina, která je velice stylová a zajímavá.

kabelka Versace, cena: 4449Kč, (zdroj: modik.cz)
kabelka Fornarina, cena: 929Kč, (zdroj: modik.cz)

 

 

 

 

 

 

 

 

Brýle

Zejména v létě jsou oblíbeným módním doplňkem brýle. Ty vám zaručeně nesmí chybět. Chráníte svůj zrak a navíc vypadáte dobře. A výhodou je, že si vůbec nemusíte malovat řasy, protože v brýlích budete prostě pořád upravená. V letním období vynosíte brýle nejvíce, ale co když vyrazíte na hory, kde je horské sluníčko taktéž velice silné? I tam přeci můžete vypadat skvěle! Na nákup brýlí není nikdy pozdě. Co takhle brýle Armani na obrázku vlevo? Černofialová barva obruček rozhodně není nudná a tvar brýlí je velmi moderní. Velice originální jsou i brýle Carrera vpravo, u kterých oceníte nejen elegantní vzhled, ale i funkčnost.

brýle Armani, cena: 2 099Kč, (zdroj: modik.cz)
brýle Carrera, cena: 1 799Kč, (zdroj: modik.cz)

 

 

 

 

 

Hodinky

Nesmíte zapomenout také na hodinky. V dnešní době, kdy vlastní každý mobil, by však některá z vás mohla namítnout: Na co hodinky? Odpověď je jednoduchá. Jsou nejen praktické, neboť vám ukáží čas a nabízí řadu užitečných funkcí, ale jsou především i stylovým módním doplňkem. Výrobci hodinek dnes nabízí takové kousky, které jsou hotovými uměleckými díly a zápěstí s takovými hodinkami nikdo nepřehlédne. IN jsou zejména velké hodinky, protože zápěstí vypadá ještě štíhlejší a křehčí. Vsaďte na kvalitu a značku, protože takové hodinky vás nikdy nezklamou. Na obrázku můžete vidět hodinky Guess, jež ozdobí každou ručku.

hodinky Guess, cena: 2 999Kč (zdroj: modik.cz)

 

Kde sehnat značkové doplňky za super ceny?

Existuje samozřejmě řada dalších módních doplňků, které můžete nosit. A pokud chcete mít doplňky, které jsou aktuální a trendy, zavítejte do internetového obchodu Modik, který nabízí módní doplňky za super ceny od světově známých značek, jako je Versace, Benetton, Calvin Klein, Diesel, Levis a další. Dle srovnávačů jsou nejlevnější. Zboží je šmrncovní, hravé, originální. A chcete také tak vypadat? Tak nakupujte a pak směle noste!

Zdroj fotografií: www.modik.cz