Soutěžte o balíček FEMINELLA: Pro spokojenost maminky i miminka

soutezBudoucí i novopečené maminky mají před sebou krásné, i když náročné období. Kromě soužití s miminkem se snaží dostat do kondice i své tělo – nejen proto, aby se dobře cítily, ale také aby mohly co nejlépe pečovat o miminko. Abychom vám to alespoň trošku usnadnili, přinášíme vám balíček se dvěma pomocnicemi.

Kojení je nejlepším startem do života, který může maminka svému dítěti dopřát. Zejména v počátcích kojení se však mohou u novopečených maminek objevovat potíže jako je bolest prsu, zatvrdliny, snížený mlékotok… Dostatek tělu vlastních laktobacilů může pomoci riziko potíží minimalizovat. Ty najdete v doplňku stravy Feminella Hereditum.

Feminella Hereditum obsahuje jedinečné, tělu vlastní laktobacily – odborně Lactobacillusfermentum Lc40 – získané přímo z mateřského mléka. Unikátní přípravek na českém trhu podporuje proces kojení přirozenou cestou. Feminella Hereditum prospívá kojící matce i dítěti zároveň: laktobacily podporují zdravou střevní mikroflóru u dítěte, která je tolik důležitá pro správný vývoj imunitního systému dítěte.

S kyselinou hyaluronovou na poporodní poranění

Po porodu potřebuje tělo matky dostatek času, aby se vyrovnalo s porodem, díky kyselině hyaluronové přispívá Feminella Hyalosoft k hojení poporodních poranění. Její hlavní složkou je kyselina hyaluronová – látka tělu vlastní, která je přirozenou součástí lidských tkání. Zvlhčuje vaginální sliznici, urychluje hojení ran a proces reepitelizace (obnova krycí tkáně kůže a sliznic). Účinky kyseliny hyaluronové v přípravku Feminella Hyalosoft jsou podpořeny také vitaminem E a extrakty z bylin s hojivými, antimikrobiálními, antiseptickými a protizánětlivými účinky, mezi které patří například pupečník asijský, sléz lesní, heřmánek pravý a teatreeoil.

POZOR SOUTĚŽ!!!

Pojďte si o Feminellu Hereditum a Feminellu Hyalosoft[1] zasoutěžit! Na výhru se mohou těšit 3 soutěžící, které obdrží balíček s tímto doplňkem stravy a zdravotnickým prostředkem:

feminella foto obě

Stačí zodpovědět soutěžní otázku a správnou odpověď zaslat na e-mail woman-in@email.cz spolu s adresou pro případné zaslání balíčku. Konec soutěže: do 31.3. 2016. 

Soutěžní otázka:

Co patří k nejvážnějším příčinám předčasného ukončení kojení? 

a) zánět prsu nebo-li mastitida

b) zatvrdliny

c) snížený mlékotok

Nápovědu najdete zde: http://feminellahereditum.cz/

POZOR! Do e-mailu je nutné zadat předmět: Soutěž

Výherkyně budou zveřejněny 1.4.2016 ve 12:00 hod. na našich Facebookových stránkách, proto nás sledujte: https://www.facebook.com/Womanincz/


[1]FeminellaHereditum je doplněk stravy. FeminellaHyalosoft je zdravotnický prostředek.