Šedá bytu sluší. Mrkněte na interiérové dekorace v tomto moderním odstínu

P1130003Není tomu moc dlouho, kdy byly velkým trendem barevné interiéry. Výmalba byla často ve výrazných, až pestrých tónech, barevné byly i sedací soupravy, kuchyňské linky či jiný nábytek. A ačkoliv se rádi obklopujeme barvami, vrací se doba neutrálních odstínů, jež aktuálně v našich domácnostech převládají. Mezi ně patří i šedá. A proč dát šanci právě této? Protože je nadčasově, univerzální, elegantní i sexy!

Neutrálnost je obrovskou výhodou

S šedou můžete šlápnout vedle pouze v jediném případě. A to tehdy, když zvolíte hodně tmavý odstín šedé na velké ploše a spojíte jej s dalšími temnými barvami. Tehdy bude váš interiér působit jako kobka, nicméně volba tohoto tónu s citem je sázkou na jistotu. Tuto barvu získáte smícháním bílé a černé. Jejich vzájemná kombinace vám dá pestrou paletu zajímavých odstínů. Šedá je rozhodně tou nejuniverzálnější a s její pomocí lze vytvořit elegantní a svěží interiér. A navíc si rozumí se všemi ostatními barvami.

Dekorace v šedé mají zelenou

V případě, že si chcete do interiéru vpustit šedou, nemusíte ihned měnit veškerý nábytek, vymalovat celý byt a nejlépe pořídit vše nové. Stačí, když mrknete na dekorace v šedých tónech, které dodají vašemu interiéru nový nádech.

instagram polštáře
Zdroj foto: Harasim velkoobchod

Co říkáte na tyto elegantní polštáře v šedé barvě s krásnými motivy květinek nebo krajky? Dekorativní polštáře, závěsy, záclony, prostírání a bytový textil obecně dodá bytu na útulnosti.

 

Zdroj foto: Harasim velkoobchod
Zdroj foto: Harasim velkoobchod

V každém interiéru se budou krásně vyjímat svíčky, lucerny, svícny. Vytvoří v bytě romantickou a kouzelnou atmosféru. Rozhodně byste se po nějaké takové dekoraci měli poohlédnout. V šedém odstínu jich naleznete nespočet.

 

Zdroj: Harasim velkoobchod
Zdroj: Harasim velkoobchod

Nikterak drahé, ale za to praktické dekorace jsou plastové květináče. Postavte si na okenní parapet, jen tak někam k sedačce, ke stěně či kamkoli jinde šedý květináč. Vložte do něj pokojovou rostlinu a interiér dostane ihned nový šmrnc.

Zdroj: Harasim velkoobchod
Zdroj: Harasim velkoobchod

Krásné spojení nabízí také dřevo a šedá barva. Vybrali jsme pro vás krásné dřevěné dekorace s elegantními motivy, jež ozvláštní poličku, skříňku, konferenčí stolek, bílou stěnu apod.

A pozor! Tato neutrální barva se hodí i pro vánoční dekorace. Bude hitem pro letošní rok, takže již můžete plánovat, jak si letošní vánoce vyzdobíte. Šedé doplňky v kombinaci se stříbrnou budou vypadat naprosto luxusně a nadčasově.

Rada na závěr:

V případě, že to u vás vypadá naopak a máte šedý nábytek, výmalbu, podlahy, dlažbu, obklady a jiné vybavení, udělejte to naopak. Kdyby na vás interiér působil smutně, osvěžte jej barvenými doplňky, které můžete dle libosti obměňovat. Uvedené i další dekorace, ať už v šedých nebo jiných odstínech pořídíte za skvělé ceny na e-shopu www.harasim.info.

Uložit