S perem Pilot FriXion nebude problém chybovat!

Možná si ani neuvědomujeme, jak často používáme psaní. A to zrovna nemusíme chodit do školy či využívat psaní v práci. Denně se setkáváme s psacími potřebami, které nám umožní sdělit či zapsat, co potřebujeme. Prostě je využívá každý z nás, někdo více, někdo zase méně. Zvláště pokud máte doma školáka či školačku, psací pero pro ně představuje nerozlučnou dvojku. Představme si tedy, s jakým psacím perem rozhodně nešlápnete vedle vy ani vaše ratolest.

Jej…mám tam chybu! Vůbec nevadí!

Určitě jste již zažila situaci, kdy si vaše dítě psalo úkoly do školy. Při kontrole se zhrozíte, kolik chyb v domácím úkolu vaše dítko nasekalo. Jelikož však nikdo není neomylný, sem tak se může stát, že udělá nějakou chybičku, zejména, pokud se školák učí něco nového. A přiznejte si, kolikrát jste se vy spletla či udělala nějakou tu hrubku. Nemusíte však stránku v sešitu s domácím úkolem vytrhnout či začít chybu gumovat klasickou gumou natolik, že ve finále bude mít váš syn či dcera v domácím úkolu díru jako vrata. Prostě je možné, to co je špatně vygumovat speciálním perem a přepsat. Říkáte si, že to u průpisky či psacího pera není možné? Ale je! S novým perem FriXion Clicker může chybovat váš školák kdykoli.

Speciální inkoust

Přední japonský výrobce Pilot vyvinul do svých řad psacích per FriXion nový přírůstek stiskací Pilot FriXion Clicker bez víčka. Nejen, že pero nemá víčko, které tak nebude muset vaše dítě neustále hledat, ale je právě opatřeno speciálním inkoustem, díky němuž lze text kdykoli vymazat a přepsat. A to tolikrát, kolik bude potřeba. Vývoj inkoustu Metamo začal již v roce 1975 a je na něm zvláštní to, že v závislosti na teplotě dokáže měnit barvu. Pero má plastové zakončení a pokud ním začnete papír gumovat, třením se zahřeje a při 65 ºC se text zneviditelní. Vše tedy bude smazáno a chyba se může opravit.

Na psací pero Pilot Frixion Clicker je nyní speciální akce

Psací pero FriXion Clicker nabízí sedm atraktivních barev, pro kluky i holky, např. černé, fialové, modré, zelené apod. Dané pero pak píše podle barvy těla. Jestliže se vypíše, zakoupit stačí výměnnou náplň. Seženete jej v běžné síti papírnictví. Právě nyní probíhá promo akce a ve vybraných prodejnách můžete narazit na promotérky, které vám k nákupu psacího pera FriXion Clicker dají pěkný a praktický dárek, které vaše dítě ve škole nadále využije. Získat můžete pravítko, elastomer nebo kovový box.

Seznam promoakcí najdete na Facebookovém profilu: https://www.facebook.com/PILOTPEN.CZ

Reference

Dobré zkušenosti s tímto perem má již řada spokojených zákazníků. Reference najdete opět na Facebookových stránkách. Např. paní Martina Tomanová tvrdí, že oceňuje u pera absenci víčka, které konečně nemusí hledat 50x za den. Také se jí líbí krásný design a účinek mazací gumy, která skvěle funguje. Další spokojená zákaznice, paní Tea Mucková říká: „Tak tomuhle říkám pero per! 🙂 Lehké, pohodlné i pro leváka jako dělané! A gumovací bonus? Jak nápadité a praktické. Je opravdu báječné, už ho nikdy více nedám z ruky! :)“

Pro více informací můžete shlédnout TV spot:

nebo navštívit internetové stránky www.pilotpen.cz