Rychlá půjčka do 10 minut dnes není problém

1Na co dnes hledíme při výběru správné půjčky? Může to být úrok, jednoduchost vyřízení, ale může to být také rychlost. Ne vždy si chceme vzít peníze třeba na nákup telefonu, nebo koupi auta. Mnohdy potřebujeme peníze akutně. Je to třeba ve chvíli, kdy máme domluvené rande a máme v plánu dívku třeba i pozvat na večeři. V takovém případě se hodí, pokud budeme mít peníze na účtu nejlépe do deseti minut. Že je pro vás takový úvěr tím pravým? Podívejte se s námi, jak ho poznat a s jakými výhodami je spojený.

Na banky zapomeňte

Pokud půjdete se svým požadavkem, že chcete pár tisíc korun na večerní rande do banky, pravděpodobně se vám vysmějí. To ale neznamená, že by takový úvěr nebyl na našem trhu k mání. Nabídne vám ho speciální nebankovní půjčka. Tu dnes můžete najít pod celou řadou názvů. A i když se jedná o finanční produkt poměrně mladý, je u nás nejenom známý, ale také oblíbený. Hledejte proto pojmy, jako:

  • Půjčka před výplatou
  • Finská půjčka
  • Mikropůjčka

To vše charakterizuje jeden úvěrový produkt, u kterého máte jistotu vyřízení během pár minut. Na večerní rande tak můžete být vybaveni platební kartou, na které dostatečný obnos bude.

Jak je to s vyřízením?

O rychlosti jsme toho napsali více než dost. Určitě vás zajímají i podmínky. Tedy to, co vše budete muset pro získání udělat. I když jsme zmínili, že se danému úvěru říká půjčka před výplatou, rozhodně to neznamená, že je jenom pro pracující. Požádat si může třeba i student. Stačí splnit podmínku plnoletosti. Dodat musíme i to, že je to půjčka bez příjmu. Co to znamená? Že v rámci žádosti, ale ani jejího vyřízení není třeba dokládat jakékoliv informace o vaší mzdě. A to ať už plyne z podnikání, zaměstnání, z brigád, nebo ji nemáte vůbec. Kolik měsíčně vyděláváte, totiž není podstatné. Ani to není nijak prověřováno. Důležité je, abyste mohli slíbit, že peníze budete schopni vrátit.

Vše z pohodlí domova

Jistě se vám nechce na poslední chvíli ani nikam jezdit. A to proto, že se připravujete na večerní schůzku. Naštěstí to nebude nutné. Stačí totiž jenom sednout k vašemu počítači a o popisované oblíbené půjčky bez příjmu si požádat online. Není to ale jenom počítač, jelikož svou žádost můžete odeslat i pomocí tabletu, nebo mobilního telefonu. Vše zvládnete online, během několika málo minut.

S online světem souvisí i vyřízení. Zde také není třeba nikam chodit, ani se bát jakéhokoliv papírování. Jediné, co je třeba, je potvrdit online návrh smlouvy a odsouhlasit obchodní podmínky. Jakmile to uděláte, už stačí vydržet desetiminutové čekání. Poté se ozve váš telefon, na kterém bude k dispozici informace o tom, že je úvěr aktuálně odesílán na váš bankovní účet. A na co peníze využijete? To je jenom na vás samotných. Rozhodně se není třeba obávat toho, že byste to museli dokládat.