Proč je lepší jet na dovolenou raději půjčeným vozem než autobusem?

Cestování autem patří k oblíbeným formám dovolené. Nejste závislí na stávkách leteckých dispečerů či rozmarech počasí. Cestování automobilem zvyšuje vaši svobodu, protože můžete kdykoli během cesty změnit cíl, zůstat déle na místě, které se vám líbí. Ale co když vaši dovolenou ohrožuje porucha auta nebo stáří vozu? Máte auto pojištěné na havárii i proti krádeži? S vlastním autem musíte pořád na něco myslet. Vaši známí vám radí, abyste jezdili na dovolenou autobusem? Ale víte, jak je to nepohodlné? Staví se jen, když o tom rozhodne vedoucí zájezdu. Vyzkoušejte lepší alternativu – vezměte si vůz z půjčovny.

Vůz z půjčovny – vždy perfektně připraven

Půjčený vůz je vždy perfektně připraven, je pojištěn proti všem eventualitám, které by mohly na cestě nastat. Věříme, že v tak dobrém stavu nemáte ani váš vlastní vůz. Ale co je důležitější, při jakékoli závadě či poruše nemusíte hledat drahý servis, trápit se, kolik bude oprava stát. Profesionální autopůjčovna zajišťuje servis 24 hodin denně. Stačí zavolat a o opravu vašeho půjčeného auta se půjčovna postará, a pokud to nejde jinak, poskytne náhradní vůz. To se s cestováním autobusem nedá srovnat. O vaší cestě a zastávkách si sami rozhodujete. I samo řízení je skvělý zážitek.

Už jste přijeli na místo a objevili jste výborný cíl pro výlet? Pokud jste přijeli autobusem, musíte přesvědčit další spolucestující, aby se výlet vyplatil. Není to frustrující, že se na dovolené nemůžete podívat tam, kam byste chtěli, když je to docela kousek? S půjčeným vozem je to snadné. Nikdo vás neomezuje. Cena za půjčení je stabilní, a kolik ujedete kilometrů, záleží jen na vaší peněžence. Stejně jako, kdybyste měli vlastní vůz.

Vypůjčit si můžete střešní box nebo navigační zařízení

Obáváte se, zda vůz z půjčovny bude mít nosiče, když budete chtít vyrazit na lyže? O to se nebojte, můžete si pronajmout střešní nosič, střešní box i držák lyží. Pokud vám překážejí mapy, profesionální autopůjčovny vám zapůjčí navigační zařízení. Pokud jezdíte s dětmi, k dispozici je dětská sedačka. A možná nevíte, že v dobré půjčovně vám poskytnou informace, kudy se jede do zahraničí nejlépe, kde se můžete ubytovat a kde dobře najíst. Vypůjčit si auto z půjčovny na dovolenou se vyplatí.