Kdy využít služeb autopůjčovny?

thumbnail.phpPlánujete letní dovolenou v zahraničí či dojíždíte každý den vlakem či autobusem do zaměstnání a ráda byste začala jezdit autem, avšak chybí vám tento dopravní prostředek? Zatím si však nechcete koupit vlastní automobil? Pomyslný trn z paty vám z této situace můžete vytrhnout autopůjčovna, která nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem nejrůznějších typů automobilů.

Pronajmout si můžete auta po dobu jednoho dne až třiceti. Přičemž k pronajmutí jsou k dispozici automobily značek Toyota, Škoda, Opel i MB Vito. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro auto menších dispozic, nebo velký prostorný automobil. Velmi oblíbeným rodinným automobilem se v posledních letech stala Škoda Fabia, jejíž součástí je 340 litrů objemný objem kufru a 45 litrů velký objem nádrže. Přičemž automobily značky Škoda Fabia patří celkově k velmi úsporným dopravným prostředkům, neboť jejich spotřeba paliva sčítá 5,4 litru. Škoda Fabia Combi splní přání každému náročnějšímu zákazníkovi, který vyžaduje větší objem kufru.

Konkrétní nabídku i s podrobnějšími informacemi naleznete na této webové adrese: www.pelant.cz. Všechna auta, která autopůjčovna Pelant pronajímá, nejsou starší více než tři roky. Mezi další klady půjčení si automobilu od autopůjčovny Pelant lze zařadit neomezený limit kilometrů u krátkodobých pronájmů či možnost maximálního pojištění bez spoluúčasti. Stane-li se Vám, že během cesty automobil vypoví svou službu, bude Vám poskytnuto náhradní vozidlo včetně asistence. Staňte se věrným zákazníkem autopůjčovny Praha a užijte si bezpečné cestování, jak po České republice, tak po státech Evropské Unie.

Komerční článek