Přivítejte chladnější období novým povlečením do ložnice

S přicházející zimou, pro kterou jsou typické chladné dny, brzké stmívání a pochmurné počasí, nastává období, jež vybízí k tomu trávit více času v posteli. Někdy se nám z ní zkrátka ani nechce, a pakliže je to možné, lenošení si protáhneme. Není tedy od věci se poohlédnout po novém ložním prádle. Vaše ložnice s novým podzimním a zimním kabátem prokoukne.

Navnadili jsme vás a nyní se už vidíte, jak se do nového povlečení zachumláte a pocítíte příjemné teploučko? Nejdříve jej však musíte pořídit. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kterými se můžete inspirovat.

Bavlněné povlečení nikdy nezklame

Bavlněné povlečení představuje klasiku a stálici v ložnicích již řadu let. Má řadu výhod, proto se není čemu divit, že se i nadále těší velké popularitě. Bavlna je jako přírodní materiál spolehlivý, příjemný na dotek a výborně absorbuje vlhkost. Potěší vás příznivou cenou a neuvěřitelně širokou nabídkou různých designů, ze kterých si vybere opravdu každý. Jelikož se blíží Vánoce, sáhnout můžete kupříkladu po vánočních vzorech a sladit si tak ložnici do svátečního stylu.

S designem pivoněk bude vaše ložnice působit něžně.
Dokonalé ložní prádlo na Vánoce.

Mikroflanelové povlečení vás obejme svou hebkostí

Ideální variantu na podzim a zimu představuje mikroflanelové povlečení, jež se vyznačuje hustými krátkými chloupky. Toto ložní prádlo má hřejivý efekt, je velice příjemné na dotek, a pokud se do něj uložíte, budete mít pocit, že vás objímá stovka plyšových medvídků. Pozor, nejedná se však o mikroplyšové povlečení. Rozdíl je v tom, že mikroflanel je jemnější a hřejivější. Jestliže se považujete za zmrzlíky, rozhodně sáhněte po tomto materiálu. Navíc se nemusí žehlit, nežmolkuje, ani se nemačká.

Moderní a neutrální provedení z mikroflanelu.

Nezapomeňte na děti

V případě, že pořídíte ložní prádlo sobě, určitě si jej zaslouží i vaše děti. Vsadíme se, že jakmile postýlku nově povlečete, ihned budou chtít jít spinkat. Dětské povlečení nabízí obrovské množství vzorů, designů a především pak pohádkových motivů. Koneckonců jej mohou vaše ratolesti najít i pod stromečkem. Přece jen jsou Vánoce za dveřmi.

 

 

Povlečení pro holčičky
Tip pro chlapečky

Potřebujete prodlouženou délku? Žádný problém

V poslední době jsou velkým hitem prodloužené pokrývky, jež nabízí ještě větší komfort, zejména pak osobám s urostlejší postavou. I vy se řadíte mezi ně, a proto hledáte prodloužené povlečení? Sehnat takovou variantu dnes není problém a rozhodně se nemusíte spokojit pouze s pár obyčejnými vzory. Také nabídka s prodlouženou délkou je bohatá a krásná. Co třeba toto?

Líbí se vám naše tipy? Říkáte si, kde takové moderní a stylové povlečení pořídit? Jednoduše na e-shopu www.vesna.cz.