Podle čeho vybírat moderní bazény?

Plánujete pořízení nového bazénu a hledáte nejlepší řešení? V takovém případě je nutné splnit hned několik kritérií. Konkrétně jde o skvělou funkčnost, příjemný vzhled a dlouhou životnost. Moderní variantou jsou například přelivové bazény, které navíc mohou být vypláštěné těžkou fólií. Co to vlastně znamená a jaké to přináší výhody? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Přelivové bazény jsou elegantní i funkční

Moderní bazény jsou v jedné rovině s okolním terénem. A jak vlastně takové přelivové bazény fungují? Po jejich okraji je nenápadný přelivový žlab. Do něj přetéká přebytečná voda, takže je možné stále udržovat dojem napnuté hladiny souběžně s okolím. Kromě toho takto odvedená voda proudí přes filtrační systémy, což zajišťuje stabilní cirkulaci vody a její udržování v čistotě. Tyto skimmerové bazény se v poslední době těší velké popularitě nejenom díky jejich skvělé funkčnosti, ale především pro svůj luxusní a zajímavý vzhled.

Kvalitní bazén představuje výhodnou investici

Pořízením bazénu získáte nejenom vlastní domácí místo na koupání, ale zároveň zhodnotíte i samotnou nemovitost. Takový kvalitní bazén Albixon totiž při správném zacházení a údržbě vydrží po mnoho let. Pečlivě si tak promyslete, jaké bude mít rozměry a co všechno by měl obsahovat. Čím lepší prvky zvolíte při samotné instalaci, tím více starostí si ušetříte s pozdější rutinní údržbou.

Vypláštění těžkou fólií

U bazénu je důležité také jeho dno. To je možné vyřešit pomocí vypláštění těžkou fólií. Ta se postará o zajištění optimálního povrchu dna a navíc nabídne hned několik různých výhod. Jde o trvanlivé a velmi odolné řešení proti běžným chemikáliím používaným pro úpravu vody. Kromě toho nabídnou bazény vypláštěné těžkou fólií i krásný vzhled, kdy máte na výběr z celé řady variant a barevných provedení.