Peněženka – praktický módní doplněk

Bez peněženky ani ránu! Stejně tak jako mobil a nejrůznější šminky, nesmí peněženka chybět v žádné dámské kabelce. Je to nepostradatelný a praktický doplněk, který nejen, že slouží k úschově peněz, vizitek, osobních dokladů, platebních karet apod., ale tvoří výrazný a estetický módní doplněk každé ženy. Pomocí peněženky můžete vyjádřit svůj styl a osobnost. Podívejte se spolu s námi, jaké peněženky pro ženy dokonale vystihnou vaši image.

Výběr dámské peněženky

Ještě před tím, než si ukážeme aktuální trendové modely peněženek, zaměříme se na jejich výběr. Dámské peněženky by měly být stoprocentní pro praktické stránce. Je třeba, aby se do ní vešly všechny potřebné náležitosti, které potřebujete mít po ruce. Zároveň musí mít peněženka zajímavý vzhled. Dbejte na kvalitu, aby se vám po pár použitích nerozpadla, nepokazil se vám zip apod. Rozhodující je také materiál. Mezi nejkvalitnější se řadí peněženky z pravé kůže v lesklé či broušené verzi. Kůže je nejen atraktivní, ale dlouho vám vydrží. Peněženku je možné sladit s vaší kabelkou a tím podtrhnete váš vkus a smysl pro design.

Trendové dámské peněženky

Dámská peněženka, která je zbarvena do fialové barvy. Fialová barva je velice moderní a tato peněženka skvěle oživí váš outfit. Pro stránce praktické je rovněž velice povedená. Má dvě klopny, pod první klopnou jsou dvě přihrádky na bankovky. Pod druhou klopnou máte prostor pro mince a jednu zipovou kapsičku pro kreditky. Základní rozměr této peněženky je 9,5×13 cm.

Atraktivní peněženka na praktické zapínání v krásné červené barvě. Peněženka je zhotovena z kůže. Červená barva se hodí pro ženy, které chtějí vyjádřit svou smyslnost a divokost. K dispozici jsou dvě přihrádky na mince a přihrádka na bankovy. Dále pak oceníte kapsy na kreditní karty, 1 průhlednou kapsu např. na fotografii vašich dětí či manžela.

Elegantní psaníčková peněženka pro stylové dámy. Jedná se o peněženku s klopnou zhotovenou z kůže ve velice zajímavé barvě koňak. Tato peněženka disponuje dostatečných prostorem pro vše potřebné. Obsahuje dvě přihrádky na bankovky, plus jednu zdvojenou zipovou kapsu na mince. Kreditní karty můžete uložit do 8 kapes. Navíc má tři průhledné kapsy – jednu vnitřní a jednu zipovou kapsu. Vzadu je ještě navíc jedna otevřená  kapsa.

Mini růžová peněženka, která je ideální pro trendové a moderní ženy, které chtějí zdůraznit svou romantickou stránku. Tato peněženka je zhotovena z organického (bio) konopí a bavlny. Je zajímavá svým řetízkem. Obsahuje přihrádky na platební karty, přihrádku na bankovky, část s okýnkem na fotku a část na mince. Váží pouhých 150 g a její rozměry jsou 8 cm x 10 cm, takže se vejde do každé menší kabelky.

Zdroj fotografií: www.belona.cz.